Vyšel nový update, který opravuje řadu chyb a přidává nějaké to vylepšení. Největší novinkou je změna serveru. Hra už neběží přes Epic servery.
Hra v prosinci vyšla i na Nintendo Switch.
Po zapnutí to neumí ovladač, musí se vynutit v menu. Je dobré, že mapy se dynamicky zvětšují a zmenšují podle toho, kolik AI enemáků nastavím. V MP nikdo není. Vyzkoušeno, jsou to prostě Bulánci, a to je tak celý.
@Ross (30.09.2023 14:45): Včera večer jsme hráli s bratrancem. Vždycky jsem založil já a během minuty dvou jsme měli naplněný stav a šlo se hrát. Jako jasně, není to ideál, ale pár lidí to hraje.

Absolutně ale nechápu, proč to po hře skáče do hlavního menu a ne zase zpátky do lobby. Člověk pak musí znovu zakládat a čekat na ostatní.
Vždy co to zapnu, že si na chvíli zahraju tak nikdy žádný server neběží.
@Kwoky (18.09.2023 14:16): Tak jsem párkrát hrál tu plnou verzi a nic z toho se mi nestalo.
Neseká se, v menu Esc funguje, přenastavit klávesy jde a nic mi nezešedlo.
Nemáš hodně pomalé PC? Já mám 5 let staré a v pohodě.
@Ross (18.09.2023 12:37): 1) Hra se mi sekala, tedy je náročná. Pro mě nepochopitelná věc.
2) V menu nefunguje Esc.
3) Nejde přenastavit ovládání na jiné klávesy.

Po odstartování hry mi zašedla tlačítka a nic se dál nedělo. A netuším, jestli byl problém u mě nebo u nějakého protihráče. Vyléčeno až pomocí Alt+F4.
@MCZ (07.07.2023 15:03): já jsem přispěl, tak snad to dotáhnou do konce tak jak to měli v plánu. Už jsem ten multiplayer zkoušel a není to špatné. Je to dost nezvyk oproti původní hře ale hrát se to dá. Teď je důležité aby se to uchytilo.
Hra s polštářkama s minimem obsahu je ve vývoji už několik let a podle recenzí to není žádná sláva. Za sedm miliónů. To fakt nevymyslíš.