Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

BugRiders: The Race of Kings

1997
1998
09.02.2011
29.08.2012
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Netradiční závody ze světa Entymon, kde mají, na rozdíl od Země, ochočené velké brouky místo savců. Příběh je prostý - starý vládce planety umírá a podle tradice uspořádá velký závod, jehož vítěz se dočká nejen velké úcty, ale také bude korunován novým císařem Entymonu. V každé ze šesti provincií se na start postaví nejlepší závodníci planety a bojují o postup do hlavního závodu, který určí nového císaře.

Na výběr máte z osmi druhů hmyzu s různými vlastnostmi. Nemáte k dispozici tlačítko zrychlení jako takové, ve skutečnosti používáte bič. Nesmíte však brouka třískat moc silně, nebo vás přestane poslouchat. V základu hra obsahuje dva druhy závodů. Prvním je klasická časovka s bonusy za přesnou jízdu a druhým je jakýsi destrukční mód, ve kterém musíte pomocí magie či překážek na dráze odstranit určitý počet soupeřů. V císařském módu pak můžete úplně vše - buď všechny předjedete a vyhrajete na čas, nebo všechny soupeře odstraníte a v klidu si dojedete za zvuků fanfár pro císařskou korunu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.