Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Brian Clough's Football Fortunes

--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Jedná se o fotbalový manažer v kombinaci s deskovou hrou vhodný pro 2 - 5 hráčů. Každý z nich se ujme role klubového manažera a jeho úkolem je vést tým, zlepšovat ho, umístit se na konci sezóny co nejvýše v ligovém žebříčku a obdržet co největší počet bodů. Hráči soutěží nejen mezi sebou, ale také s ostatními týmy z ligy, které jsou ovládané počítačem. Krom zápasů ligy se týmy účastní Anglického poháru a také evropských soutěží, jako jsou Liga mistrů či Pohár UEFA.

Hráči si vybírají na začátku, za jaký tým budou hrát, můžou nakupovat či hostit nové hráče a musí se vypořádat s možným zraněním svých hráčů. Následně se odehrávají zápasy, na jejichž výsledek má zčásti vliv i náhoda, resp. to, jak počítač hodí imaginární kostkou a přiřadí týmům hodnoty. Ve hře vítězí ten, kdo získá nejvíce bodů. Těmi jsou týmy ohodnoceny v závislosti na jejich úspěších v lize, zápasech poháru a také na základě toho, kolik peněz týmu zbude na konci hry.

Hra také vyšla ve stejném roce pro platformu Acorn Electron.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.