Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Zajímavosti

Vývoj

Hra mohla mít dva datadisky, ale nakonec existuje jen jeden. Ve vývoji byl totiž i Blood II: Revelations od společnosti Tequila Software. A přestože byl vývoj tohoto add-onu již v pokročilé fázi vývoje, nikdy nakonec nevyšel. Později bylo dokonce slibováno jeho freeware vydání, ani k němu ale dodnes nedošlo. Více se o Blood II: Revelations dozvíte na těchto třech odkazech, první na wikipedii, druhý s pár obrázky na archive.org a třetí na jedné polské stránce, rovněž už pohřbené zubem času.

Hardware

Minimum System Requirements
OS: Windows 95/98
Processor: Pentium @ 166 MHz
Memory: 32 MB
Video Memory: 2 MB, SVGA
Sound Card: DirectX Compatible
Keyboard & Mouse
CD/DVD Rom Drive
Reply With Quote

Easter eggy

V levelu Steam Tunnels se nachází tajná místnost, kde jistě přebýval Predator. Stěny zdobí hlavy Vetřelců, lebky s páteří a na židli je položený disk. Mimo to jsou podlaha i zdi potřísněné fosforeskující krví.

Ostatní

Ke hře existují celkem čtyři podrobné návody v češtině. První je od Bludra – Jana Modráka, druhý od Storma – Jiřího Nehyby, třetí od Jiřího Mužíka – publikovaný pouze ve druhém čísle časopisu Joystick. Zmíněný časopis se věnoval návodům k řadě populárním hrám a vycházel okolo roku 2000, dodnes jeho uvedené číslo vlastním. A poslední čtvrtý návod k Bloodu II napsal pro server cheater.cz a program WinCheater Ing. Miroslav Moucha.