Neměl jste náhodou někdo problém s ovládáním? Vždy když zapnu novou hru kamera mi sjede nahoru a nejde s ní nijak pohybovat. Pořád se jakoby točím dokola. Pěkně mě to sere, už jsem hru i přeinstaloval a pořád to zlobí. Díky za každou kloudnou odpověď.
RNDr. Gunár Pavel (04.12.2011 20:38:07): Tak teda počkám, kým to zlacnie na nejakú ľudovú cenu. Radšej si od ježiška zapýtam Gears of War 2 alebo tak niečo.

Nech sa tomu pánovi Čiernemu darí.

Edit: Keď tak nad tým rozmýšľam, prečo odišiel práve do City Interactive? Človek ako on by si mohol medzi veľkými firmami vyberať, alebo nie?
PRIVATE MARTIN: Doufám, že pan Black teď předvede v polském City Interactive lepší práci. :D

Bodycount snad jedině kdyby ses k tomu dostal zadarmo. Problém té hry je že působí jak něco z roku 2002, nemá to příběh a roku 2011 neodpovídá ani hratelnost. Kladení jednoho druhu min musí nutně omrzet, když je to krom granátů tvá jediná taktická možnost po celou hru...
Ak si to dobre pamätám, tak na Bodycounte pôvodne pracoval Stuart Black, ktorý má na svedomí moju srdcovku Black a malo to byť jeho duchovné pokračovanie (keďže relgulérnu dvojku v EA zamietli) a od projektu odstúpil kvoli nezáujmu oň zo strany Codemasters.
Takže už z toho sa dal výsledok odhadnúť vopred.

Napriek tomu všetkému mám stále celkom chuť si to zahrať.
PRIVATE MARTIN: Protože cena! Být to stahovatelný titul za 15 USD tak, jako Crysis, na PSN/XLive, tak by to ještě šlo, nicméně i těch 500Kč, co jsem za to dal, bylo prostě moc. Na počátečních 1099 to byla špatná hra, protože ti po celou dobu hraní nedokáže překonat právě ani to demo, co jsi zkoušel...

marwel/user47: Jako vydavatel ale už víceméně zkončili, jako vývojáři mohou přežít ještě poměrně dlouho, to máte pravdu. Jejich hlavní britský konkurent, Rebellion je úplně zazdil a ani se nemusel příliš snažit.

Codemasters jsou mozna ve ztrate ale jen tak nekrachnou. To se driv sesype cele THQ nez krachnou Codemasters. Codemasters maji GRID, Dirt a F1, coz je vic nez maji treba IO Interactive. Ale pokud je nekdo koupi (a ze je v pripade potreby rozhodne nekdo koupi), tak to typuji na Ubisoft.:-)
Neviem prečo všetci na ten Bodycount nadávajú. Z dema mi to ako žiadny zázrak síce neprišlo, ale ako taká arkádová akcia v štýle Painkillera alebo Serious Sama, prípadne Bulletstormu sa mi to celkom páčilo.
Ještě mají poměrně úspěšnou sérii F1 a pokud se nemýlím, tak kutěj novej Grid, kterej bude určitě taky úspěšnej, už jen kvůli jménu. Na střílečky se po Bodycountu vykašlali úplně.

Osobně nechápu, proč Bodycount vůbec dělali, když už po prvních informacích muselo bejt jasný úplně každýmu, že taková hra nikdy nemůže uspět.
PRIVATE MARTIN: Jsou ve ztrátě a de facto nemají nic jiného než ten tebou zmíněný Dirt. Nedaří se jim na PC (Operation Flashpoint - průšvih), ani na konzolích (Bodycount - hnědý průšvih). Zkončí jako Eidos - buď je někdo koupí, anebo zkrachují...
RNDr. Gunár Pavel: Nech je Midway zem ľahká. Za tie roky vydali mnoho skvelých alebo aspoň dobrých hier, napríklad také Psi-Ops.

+Nebral som to ako navážanie sa, iba som odôvodnil moju voľbu.
PRIVATE MARTIN: Blacksite bylo od Midway hezké rozloučení. Bylo to správné béčko, jakých dnes už moc nevzniká. Škoda, že to na mnoha místech vypadalo nedokončeně, což souviselo s nedostatkem peněz a tedy i času během vývoje.

Já mám Blacksite 2x :D Jednou US a druhou UK verzi. Covery, potisky DVD a rozměry krabiček se liší. Původní verze CDP je taky pěkná (kazetový návlek) doporučuji sehnat.

+ nechtěl jsem se navážet do tvého PC. Tuhle hlášku použil nějaký maník při recenzi prvního Call of Juarez na X360.
RNDr. Gunár Pavel: Ďakujem za pochvalu aj tvoj autogram :-)

A hral som to na Xboxe kvoli tomu, že mi to kámoš požičal vo verzii pre 360-ku. Pôvodne som si plánoval zakúpiť PC verziu s českými titulkami.
Pokiaľ ide o PC, myslím že s touto hrou by problém nemal ;) .
Pivo: Jestli ti něco říká ,,úroveň" tak hnidopichem někdy být musíš.
Pivo: Leckdo si to (kupodivu) i opravi, nebo mi alespon napise, at mu reknu, kde ma chyby, tudiz to rozhodne marne neni.
Garion: Ignorovat to může tak jako tak. Ale to je jedno, akorát to tvé neustálé upozorňování mi přijde trošku komické a Sisyfovské, když chyby tu do komentáře naseká každý druhý uživatel, hlavně ti noví :-)
Pivo: Verejne upozorneni zapusobi vice nez soukrome (kdyz ti nekdo neco vytkne beze svedku a ma pravdu, stejne mu muzes ukazat fakace, kdyz ti to nekdo vytkne verejne a ma pravdu, uz si to nemuzes dovolit a donuti te to spise k nejakemu smysluplnemu cinu).
Garion: Takhle "vygenerovaný" příspěvek od tebe čtu snad posté :-)
Zapoj trošku mozek. Nebylo by lepší to psát dh poštou, kde máš větší jistotu, že si to ten jedinec vůbec přečte a neupozorňovat v každé diskuzi na gramatiku (všichni už víme, že ti chyby vadí)?
Jack_Dark: Oprav si chyby (spousta carek a nejake dalsi veci), ale vzhledem k tomu, ze je to tvuj prvni komentar, davam +1.
pokec: díval jsem se. Ale pak to zkusím stáhnout, teď jsem přišel na to, že Area 51 je volná ke stažení, tak stahuju 2 gb :-D
Aspoň doufám, že se nějak budu mít jak zabavit, třeba s někým na icq pokecat anebo tady se rozjede nějaká diskuze, abych mezi stahováním zabil čas.
Najdi si city interactive, mají tu 14her, nebo se mrkni na moje hodnocení od 0 do 50 to jsou převážně CI hry :D. ale určitě to zkus, třeba Operation Thunderstorm nebo Mortyr III. jsou i dema některých těch her, třeba terrorist takedown 2 má demo tak to můžeš zkusit

Jejich nejnovější hra má geniální prvek z fearu a to zpomalení času, boužel to je blbě udělaný. když na tom příště pořádně zapracují tak třeby ty jejich hry konečně někdo začne hrát :D

a tady máš odkaz na to demo: http://www.porse.cz/Terrorist_takedown_2.html je to záležitost 30minut maximálně
Popkec: A jaké hry vytvořili? Bych se podíval, ale hrát to asi nebudu, nevím.

EDIT: Tak jsem si tu cosik našel, ale nevím. Tenhle typ co oni dělají mě právě ne vždy zaujme prostředím, kde se hra odehrává. A prostředí je pro mě to nejdůležitější. Pak jsem ochotný překousnout bugy, ovládání a další.
U mě střílečky méně jak 70% ani nedostávají, takže o to se nebojím. Pokud dostanou méně, tak je to způsobené něčím co mi hodně vadí a zpomaluje mě od frenetické akce -velká obtížnost, nesmyslná přesnost nepřátel, kteří mě vidí ve tmě v křácích a já je vidět nemůžu nebo škaredé prostředí. U téhle hry mi nic extra vadit snad nebude. Podle videí, co jsem viděl to odhaduji na 70-85%.
Taky se na to chystám, tak jsem zvědavej. Ale doufám že to alespoň na těch 70% bude
Já si myslím, že by mě ta hra mohla bavit. Sice to možná je šílená koridorovka, ale mě to zase nevadí. Ale musím si zahrát, abych věděl více, zatím to vidím na minimálně 70%. Alespoň z videí, protože tenhle styl se mi docela líbí.
Tak konecne sem se dokopal k dohrani a hruza, hruza, hruza. Na koment asi radeji kaslu :)
Znicitelnost je sice pekna, ale znacne na hovno kdyz jde znicit jen par veci (nekdy dost podivne) a na vsem ostatnim se neobjevuji ani blby diry po kulkach (!!!). Navic kdyz clovek streli do cehokoliv, tak to ma stejnej zvuk...

...a treba si nemyslim, ze bych pistoli rozstrilel betonovej zateras :))
Teda, nevim, na bugy jsem nenarazil, některý mise mi přišly v pohodě (městečko..), jiný hnus (viz screen), ale líbila se mi třeba rozstřelitelnost velký části prostředí a fakt, že jsem tam neběhal sám...o vyblitý grafice a přeblikávání nic nevím, u mě to vypadalo dobře : )
Hmm, tak sem uz asi hodne za pulkou a je to teda naprosta katastrofa. Zacatek v Iraku je velehnus pod urovni ruskejch budgetovek. S emzakama se to lehce zlepsi, ale level-design je naprostu nulovej, prakticky zadnej a celej ho vlastne shrnuje tenhle obrazek. Coz o to, tunelovitost by rozhodne nevadila nebejt hnusnych, nenapaditych lokaci, priserne, PRISERNE umele inteligence (vojaci si vas vestinou ani nevsimaj), neskutecne zabugovanosti (po naloadovani propadnuti do zeme) a nechutne vyblite grafiky, ktera meni nasilne nasviceni prostym "prebliknutim".

Cekal jsem podobny prekvapeni jako treba Timeshift, ale tohle je vazne hnus...
Nemluve a doprasene cestine, ktera misto pismen s diakritikou zobrazuje nejaky paskvily... mozna to je ale chyba jen u me...
Mě docela příjemně překvapila.Není to sice žádnej zázrak, ale tak nějak mě to bavilo až do konce, s bugama jsem se nesetkal, a místy to působilo dost sympaticky (narážky na us vládu, nebojej se tam irák pojmenovat irák - narozdíl třeba od CoD4, atd..).Grafika místy pěkná, místy podprůměr...ale jak říkám, dalo se to.Lehkej nadprůměr.