Blacklight: Tango Down

07.07.2010
14.07.2010
26.10.2010

Střílečka z blízké a despotické budoucnosti je zasazena do fiktivního města v postsovětské republice, která se nachází v hluboké krizi. Ulice města se staly bojištěm mezi jednotkami Blacklight (US Commandos) a domácí organizací The Order. Hra sice obsahuje singleplayer, ale vzhledem ke krátkosti kampaně, prakticky bez příběhu je jasné, že hra je primárně zaměřena na zápasy více hráčů. U obrazovek by je měl mimo jiné udržet i rozsáhlý systém ranků, který má 70 úrovní.

Obě strany mají k dispozici to nejlepší vojenské vybavení a mezi top vymoženosti spadá jednoznačně tzv. "Hyper Reality Visor", umožňující vidět skrze zdi. Zbraně jsou přes zasazení do budoucnosti obdobou těch dnešních, ovšem s možností upgradu. Vylepšování zbraní zahrnuje například zvýšení kapacity zásobníků, lepší mířidla a další.

Blacklight: Retribution, zarazilo mě, že není v DB, takže jsem si toho všiml až teď :D Každopádně obojí stahuji, jelikož Tribes: Vengeance je jednou z mých oblíbených her, tak vyzkouším i pokračování... proč ne.