To se takhle jednou v noci plížím dazabází a najednou na mě vypadne odvěké moudro jako název hry a když zjišťuju že jde o krátkou adventuru (i když jim moc neholduju) dám se do stahování. Za pár minut je dohráno takže hra je opravdu kráťoulinká s celkem slušnou grafikou a nějakým tím fórem v rozhovorech navrch. Jako momentální zábava hra posloužila a jelikož si ani více za cíl nekladla hodnotím za 50%
Ačkoliv je tato adventura tak krátká, že stěží vyplní pauzu na oběd, zaujala mě docela pěknou renderovanou grafikou a dialogy. Jako fanoušek seriálu Hospoda oceňuji snahu Undying Team a dávám pěkných 30 procent. :)
Poslední dobou se zaměřuji spíše na komerční tituly, ale české freeware adventury mám v oblibě. A právě k nim patří i hříčka od Undying Team s názvem, který je známým a pravdivým rčením Bez peněz do hospody nelez.

Stačí jen pár kliků a je hotovo, a to je hrozná škoda. Hra totiž jinak vypadá skvěle a nevadilo by mi, kdybych s ní strávil více času. Takhle však nezbývá nic jiného, než sáhnout po pokračování, které je přece jen o malinko delší.

Pro: zábavné

Proti: krátké

Velmi krátká adventurka s opravdu nadprůměrným zpracováním. Klidně bych si v tomhle stylu dokázal představit i mnohem delší hru. Ani logika tu nedostává na frak, takže jediným, ale velmi závažným záporem je právě délka hry, která je jen pár minut. Naštěstí konec naznačil, že by mohlo být nějaké pokračování a ono opravdu je, takže se na něj jdu vrhnout.

Pro: Pěkná grafika

Proti: Krátké a ještě kratší

Rychlé, relativně nenáročné avšak zaujme. Po grafické stránce je tato adventura dobře zpracovaná, co do obtížnosti pak dosti nedostačující.
Ve výsledku pak stačí jednoduše proklikat všechny možnosti a zákys nehrozí.

Pěkná hříčka ale těžce to považovat za pořádnou hru.

20%