Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Beat Hazard

64
25 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
28.09.2009 X360
15.04.2010 PC
Vývojáři:
Cold Beam Games
Beat Hazard je akční 2D arkádou, ve které se svou stíhačkou (viděnou shora ve stylu stařičkého Raptora) likvidujete hromady nepřátel nalétávajících ze všech stran. Oproti zmíněnému Raptorovi a ostatním podobným hrám je zde však jedna zásadní odlišnost. Intenzita akce, upgrady zbraní, a vůbec všechno, co se na obrazovce děje, je ovládáno hudbou, kterou si můžete libovolně zvolit podle toho, co zrovna v počítači máte. Můžete tedy likvidovat nepřátele s obrazovkou divoce blikající v rytmu Michala Davida nebo klidně za pomalejších rytmů Radiohead. Epileptici by se měli této hry raději vyvarovat, Beat Hazard umí na obrazovce rozpoutat opravdové peklo.

Beat Hazard také podporuje achievementy, statistiky a žebříčky prostřednictvím služby Steam.


Poslední diskuzní příspěvek

Tak DLC Beat Hazard - Shadow Operations Unit mě bavilo, byť je to lehce grind, naštěstí platí, že pokud jste zvyklí hrát na těžší obtížnosti,…

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 75
Docela fajn oddychovka, což dokládá i to, že jsem u toho dokázal vydržet až do splnění všech achievementů. Hra celkem obstojně dle intenzity hudby upravuje kadenci vašich zbraní, posílá nové vlny nepřátel a v těch nejintenzivnějších místech se objeví i nějaký ten boss fight. Bohužel, když nejste dost rychlí a nestihnete se s šmejdem z vesmíru vypořádat dřív než se zklidní tempo, tak máte plné ruce práce, aby jste zůstali na živu.

Co mě na této hře na rozdíl od Audiosurfu štvalo, bylo to, že jsem nemohl porovnávat mé výsledky v jednotlivých písničkách s ostatními hráči. Žebříček je totiž rozdělen do několika kategorií dle délky písničky. Vůbec tedy není zohledněn žánr. Systém Audiosurfu se svými žebříčky dle písniček a emaily informujícími o sesazení z pomyslného trůnu se mi v tomto líbil mnohem více.

Můj komentář k rozšíření Beat Hazard Ultra.
+6