Beat Hazard Ultra

Cold Beam Games •  d3t (iOS, Android)
16.06.2011
18.10.2011
09.02.2012
23.11.2012
30.07.2013

rozšíření

Beat Hazard Ultra je rozšíření/DLC k původní hře, které celý koncept hry značně vylepšuje, ač základní koncept zůstává nezměněn.

Přibyla spousta nepřátel a bossů, klasickou bombu je možné nahradit novými power-upy v podobě raket, štítu a "ultra beam". Nový je i systém perků, kterými si hráč může usnadnit, nebo naopak ztížit, samotnou hratelnost, například více životů, více bomb, tužší nepřítele atp. Mód "Boss Rush" postaví hráče proti nekončící vlně bossů bez přítomnosti otravných klasických nepřátel. Také lze upravovat světelnou intenzitu efektů (50 % až 200 %).

Nejzásadnější novinkou je ale klasický multiplayer, kdy proti sobě mohou dva hráč buď soupeřit o co nejvyšší skóre, případně kooperovat v boji proti nepřátelské havěti.

Nejdříve doporučuji přečíst můj komentář k původní hře.

Rozšíření původní hry přináší spoustu nových vychytávek, které ještě více natáhnou dobu hraní. Ta je už tak dost dlouhá, protože se odvíjí od velikosti vaší hudební sbírky. Přibyly nové zbraně, které vám vytrhnou trn z paty, pokud nejste dost rychlí. Pomocí perků můžete upravit schopnosti vašeho plavidla dle toho jestli se chystáte na jednu písničku, ve které chcete získat maximální score, nebo na survival/boss rush, kde chcete přežít co nejdéle.

Fajn je i provázáni s last.fm profilem, které může vést k tomu, že se na něm objeví podělané koledy, jen kvůli tomu, že vy jste lama a snažíte se celý týden zdolat zatracený achivement, kdy máte vydržet 20 minut v jednom ze dvou Vánočních rádií. Ano ve hře jsou nyní i internetová rádia, takže nejste omezeni pouze svou vlastní sbírkou.

Bohužel žebříčky jsou stále rozděleny pouze dle délky písniček, tak jak tomu bylo v původní hře.
Solidní zábavná pitšovinka. Prostě tu máme starou dobrou zasranou školu v podobě dvě-dé akční střílačky v které a to KURVA pozor...si můžete zapnout vlastní hudební pozadí! Ou jejeje muderbitcherfucker jou men věřte tomu a dle toho se vám určuje tempo a obtížnost.

Ovládání hry je jednoduché takže si to můžou zahrát i vaši bratři/sestřičky, synové/dcery, bratranci/sestřenice, táta/máma, děda/babča (ano vidíte dobře feministky....muži vždy psáni první! Naserte si mrchy!). Jen bacha na epileptiky, přeci jen nechcete aby třeba váš spratek padl k zemi s pěnou u huby.

Jak jsem již písal, ten důvod proč jsem se touhle hrou vůbec zajímal je vlastní výběr hudební pozadí, které určuje obtížnost a tempo. Navíc si u toho můžete i zaspievat, například já si u toho spívám songy od mých oblíbených skitlsek, jako například"NO! Jů never bín eloun!" nebo od zeleného dne "Don´t wona bý en emerican idiot"! Ale zase je pravdou že si klidně můžete u arkanojdu vypnout zvuk, zapnout nějakou vypalovačku a výjde to na stejno...

PS: Jediný důvod proč jsem sprznil tenhle koment je ten, aby úvodní stránku nezajebával jen nějaký Honzek...Co si o sobě doprdele myslí? Hlavní stránka patří všem sobče!

Pro: Hudba