Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Beach-Head

Beach Head

Access Software •  Ocean Software (AmstCPC, Spectrum) •  Sculptured Software (Apple II) •  Anirog Software (C16) •  Orpheus (MSX)
95
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Diktátor obsadil pevnost na ostrově Kuhn-Lin a cílem hráče v roli vojáka je získat ji zpět. Tato akce se skládá ze šesti částí. V té první části, letecký průzkum, hráč ovládá svoji flotilu a musí se dostat za nepřítele, popřípadě do tajného průchodu, který je zároveň druhou, volitelnou částí. V ní se ovládá jedna loď a je nutné s ní manévrovat okolo min a vyhýbat se torpédům. Pokud hráč uspěje ve druhé části, tak dostává výhodu a má možnost ve třetí části ovládat protiletadlovou zbraň a sestřelovat nepřátelská letadla. Tato část se hraje jako klasická Shoot 'em up hra.

Následuje čtvrtá část, která se hraje dost podobně jako předchozí, s tím rozdílem, že zde se hráč snaží potopit loď na obzoru. Ta sama po hráči střílí, a tak je nutné ji zničit dříve, než potopí hráče. Následuje část odehrávající se na pláži, kde se ovládá tank a musí se s ním vyhýbat překážkám, minám rozesetým v písku a dávat si pozor na nepřátelskou střelbu. Konečně v poslední části se hráč postaví proti diktátorovi, který se ukrývá ve své pevnosti. Aby ho zabil, musí vystřelit na deset různých míst na pevnosti.

Je možnost si zahrát hru i v multiplayeru, kdy se střídají dva hráči. Hra také vyšla pro platformy Acorn Electron, Enterprise, Thomson MO, Thomson TO a v roce 2000 se dočkala volného remaku Beach Head 2000.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.