Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Battlestations: Pacific

62
10 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > real-time strategie *
simulátor > letecký simulátor
simulátor > námořní simulátor
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
12.05.2009 PCX360
10.01.2019 XOne
Vývojáři:
Eidos Hungary
Battlestations: Pacific je stejně jako její předchůdce Battlestations: Midway zaměřena na ovládání všech druhů vojenské techniky použité v tichomoří během druhé světové války. Hráč se opět zhostí ovládání např. letadel, ponorek ale i obrovských bitevních křižníků. Ovládání je opět arkádové.

Hra se může ovládat jako RTS, kde hráč jenom rozdá rozkazy a potom sleduje, jak je AI vyplní. Nebo se může zhostit kterékoliv jednotky na bojišti a vše vyřešit sám. Hra obsahuje přes sto kusů soudobé vojenské techniky.

Hra je zasazena do doby mezi útokem na Pearl Harbor a bitvu o Okinawu. Celkem 28 singleplayerových misí může hráč hrát za americká vojska a nově i za Japonce. Japonská část se soustředí na možný průběh událostí, kdyby Japonci zvítězili u Midway.

Významným vylepšením prošel i multiplayer, který jde hrát online i offline proti AI jako skirmish. V módu Island Capture bude, podobně jako v RTS, hráč utrácet své body za lodě, letadla atp. v budovách k tomu určených. Tyto všechny pak použije pro obsazování a bránění ostrovů. Dále je tu Duel, kdy se hráči utkají každý se svou (stejnou jako všichni ostatní) armádou a vítězí ten, kdo má poslední jednotku. Domination je podobné jako deathmatch a hraje se zde na zabití. V Siege jeden tým brání ostrov a druhý na něj naopak útočí. Poslední je Escort, kde musí hráč bránit jednu důležitou jednotku. Druhý tým se snaží onu jednotku zničit.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC --
Výborná hra, s dobrou grafikou opravdu real. Pořídil jsem si ovladač xbox 360, na který byla hra prý tvořena a je to neuvěřitelný zážitek oproti klávesnici, hlavně co se týče letadel. Baví mě historie 2.světové a je k nezaplacení vyzkoušet si, jak se asi cítil pilot kamikaze, velitel ponorky nebo generál nad mapou bojiště. Jediné co bych u této hry uvítal, by bylo přenesení hry na evropský a africký kontinent a přidání tankových jednotek. Jinak naprosto super!!

Pro: rozmanitost ovládaných jednotek

+3