Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@Všivák (komentář): +1 za první komentář k výborné hře. Je až s podivem, že dosud nikdo komentář nenapsal a přitom tohle je veleúspěšný předchůdce slavného Battlefield: Bad Company 2 který jej tak trochu neprávem zaštítil tím, že vyšel i na PC. :)

Hraji na Xbox konzoli, souhlasím míření na ovladači (bez ulehčení) není snadné (tedy pro mě PC master race co přešel na konzole "relativně" nedávno), nepřátelé mají tradičně dobrou mušku jak se na Battlefield sérii sluší a patří a dalo by se souhlasit, že neradi opouštějí své kryty. Na druhou stranu docela často vyrazí na hráče ať už zůstaneš zašitý někde v zákopu, apod. takže úplně defenzivní co registruji nejsou. Naopak se mě snaží často obejít a překvapit z jiné strany.

@Sasakr (13.06.2022 21:55) + @Všivák: : aniž bych chtěl nějak rýpat do starého HW, naopak rád hraji na starém originálním HW, nicméně stejná hra běží na XSX s VRR + auto HDR + FPS boost funkcemi v rámci zpětně kompatibility na 120 fps. :)
Tudíž souhlasím, tahle hra si min. 60 fps zaslouží. :) Nemám problémy s mířením za jakékoliv situace, problém je jen mezi klávesnici a židlí, ehm pardon chtěl jsem říci mezi gaučem a ovladačem.
@Všivák (komentář): Veliká škoda, že tento díl nevyšel na PC. Druhý díl považuji dodnes za nejlepší z Battlefieldů vydaných řekněme od roku 2010. Vůbec období mezi BFBC2, BF3 a BF4 bylo v novodobé historii této série klenotem.
To je zatraceně dobré. Musel jsem to ještě dnes v noci zkusit. Mám odehranou Bad Company 2 na PC a jednička je taky super. Ovšem na ovladači bez asistenta míření je to hodně o taktice. Žádné tam naběhnu a pomocí myši bum, bum, bum a všichni jsou KO. Tady dostávám slušné čočky, :) Pecka!