Nevím, jak je to možné byt hru nevlastním, tak jí mohu hrát :D. A nebo někdo udělal super mod, který hru překopal, ale to by se mi něco stahovalo, takže za mě super., Bavímě to jen škoda, že málo map :), ale suprovní to je.
hrajete to někdo? kdyžtak muj nick :tapir bart chtěl bych se v vietnamu rozkoukat asi v neděli večír
co kecáte, že jste to dohráli!jedinej kdo to dohrál je Chuck Norris hned po tom co vypil vodu z kohoutku na ex a dojel na konec kruhového objezdu.
Je to DLC takže to nejde pořídit samostatně, Uroveň postavy se s BC2 sčítá. Ve Vietnamu není co odemikat vše dostaneš hned.
potřebuju k hraní základní hru nebo je to samospustitelné? a začíná se tu od nuly nebo na to má vliv rank ze základní hry? dík
Podle mě, čím víc zbraní, tím hůř. Špatně se pak ladí vybalancovanost mezi nima. Lepší je mít zbraní méně, zato očividný rozdíl při střelbě.
Je to super, jen se mi trochu nelíbí rozdělení zbraní - všechny jsou přístupné už od začátku a obě strany mají stejné a mohlo jich být víc...