@Johny8x (03.05.2016 18:41): Amen. Když jsem viděl to video na novej WOW CoD, tak jsem si tam hned všiml několika takových těch momentů "zmáčkni X" jinak uletíš, nechytíš se, převálcuje tě něco, atp. Takže jedno shlédnutí traileru mě jasně ukázalo, že to bude absolutně lautr jako vždycky akorát se scifi kulisama. Díky moc, od MW3 (což byl brutální přešlap) už jsem na CoD nešáhl a rozhodně to tak zůstane.
Tak aby nakonec BF nedopadl stejně. A viděli jste ohlášení novýho CoD? :-DDDD Nicméně co se MP týče, tak se nejvíc těším na Escape from Tarkov, to vypadá skvěle a nechybí tomu ta východní atmosféra a vypiplané prostředí. Část týmu dělala Stalkera. Doporučím se mrknout na jejich stránky a videa z vývoje, vypadá to skvěle!!
@MarkJude (03.05.2016 13:20): To už mě taky napadlo a možná to tak i bude. Nemuselo by to být špatné a obě strany lidí (ti co chtějí a nechtějí modernu) by mohly být spokojené, možná. :) Dokážu si takový představit singleplayer (např. už takové byly COD Black Ops, nebo ostatně první mise v BF Bad Company 2), s multiplayerem je to už bylo horší. Nevím úplně, jak by to tvůrci vyřešili.
a co kdyby nám naservírovali hru, která se bude odehrávat ve více časových obdobích? blázni na to jsou podle mě dostatečný ;)
Tak jsem se dnes také dočetl, že ten poslední obrázek, na který jsem sem dával odkaz, je fake. To ovšem nic nemění na tom, že je tu stále celkem vysoká pravděpodobnost, že další díl bude někdy z minulosti, nejspíš z druhé světové války.

Nic to nemusí znamenat, ale na Facebookové stránce Battlefieldu v posledních dnech přidávají samé videa ze starších dílu série (1942, Vietnam, 2).
No každopádně v pátek večer uvidíme. Doufám, že nebudu zklamanej. :)

Jinak je pravda, že téma 1. světové války se pro Batttlefield příliš nehodí, i když by to bylo vskutku zajímavé, ale je fakt, že si nedokážu představit, že by styl boje, technika a arsenál zbraní z tehdejší doby, zaujaly v dnešní době širší veřejnost a současné hráče Battlefieldu.
Pokud by si někdo rád z téhle éry něco zahrál, doporučuji multiplayerovou first person střílečku s názvem Verdun. Pokud máte rádi Red Orchestru, tak takhle hra je jejímu stylu hraní podobná.

WW2 je už co se týče techniky a zbraní v pohodě. Až na vrtulníky je tam všechno. Pokud by byl další díl z Vietnamu (to bych byl úplně nejradši), tak tam máte už i vrtulníky a v podstatě moderní zbraně. Ale vzhledem k tomu, že vcelku nedávno vyšlo DLC k Bad Company 2 na téma Války ve Vietnamu, tak to nepředpokládám.
No a pokud by si někdo rád v budoucnu zahrál kvalitní střílečku z války ve Vietnamu, tvůrci Red Orechestry a Rising Storm chystají vydat v tomto roce hru tohle téma.
@fak (02.05.2016 19:20): U WW1 mi to pride uplne jasne, ale vo WW2 su uz vlastne pouzite vsetky druhy zbrani na technologicky kvalitnej urovni (akoze automaticke zbrane, raketomety, tanky, stihacky, bombardery, ponorky, rychlopalne kanony atd...) co aj v modernych konfliktoch s vynimkou vrtulnikov (a dnes uz aj dronov, no).

Tu uz moc neviem uchopit ten dovod preco by ma to nemalo brat ako rovnocenne zaujimave nez sucasne bojisko.

BTW co taky Vietnam, to uz je tiez plnohodnotne "historicka vec".
Já teda asi půjdu proti proudu, ale mě 1. ani 2. světová vůbec nebere a byl bych radši za něco ze současnosti/blízké budoucnosti. Nemyslím mrdku jako poslední CoD, ale ty historický věci mě až tak neberou. Samozřejmě jsem nehrál BF1 a 2, takže teď prosím ty kameny na mou hlavu. :-)
Tak tady je další vodítko, která podporuje teorii, že by další Battlefield mohl být návrat ke svým kořenům, tedy návrat ke druhé světové válce.
Tak jsem našel něco, co by mohlo částečně nasvědčovat tomu, že by se mohlo jednat o plnohodnotné pokračování z druhé světové války. Pokud se mrknete sem, tak na oficiálních stránkách Battlefieldu při přehledu jednotlivých dílů celé série je u Battlefieldu 1942 použit obrázek, který svým konceptem připomíná nejnovější díly série.
Náhoda, nebo snad vodítko? Kdo ví.
Pokud ovšem 5. díl nebude z WW2, budu hodně zklamaný. Mám pocit, že u všech videí Battlefieldu na Youtube čtu neustále komentáře, že by tohle téma chtěli lidé zpátky, ale jak tu psal MarezCZE o něco níže, tak je možný, že přece jenom EA, potažmo DICE na to nemají stále koule...
Taky doufám, že to bude WW2, nebo když tak Vietnam. Nic jiného neberu! :)
(Nepočítám, že by tvůrci přišli s něčím jako WW1, Korea nebo něco takového. Hlavně ne žádnou futuristickou blbost - od toho je COD - nebo současnost, toho už bylo v rámci série také dost).
Z Games.cz:
"Spekulace: Battlefield 5 dorazí s podtitulem Eastern Front a odehraje se v období druhé světové války."

Tak že by jsme se konečně dočkali návratu 2. světové války :)
No po cca půl roce jsem to vcera spustil a musím říct, že teď už se to chová jako normální vyladěná hra. :-) Docela jsem si užil zábavu, na serveru byla dokonce snad polovina čechů, takže docela sranda. První hru jsem samozřejmě dostal hroznou čočku, protože už nejsem zvyklej na ovládání, no a když mě dal borec road kill stíhačkou, tak to byl vrchol. :-D
@Coldplaz (31.12.2015 04:03): jako člověk který asi 10-15 dní po koupi BF4 Premium jej nemohl hrát protože chyba xyz při připojení na server musím konstatovat, že BF4 je už dlouho hratelný a po posledním Obrovském patchi - rozsahem (vydaným cca +/- 1 měsíc zpět) je hra daleko více vybalancována. Za mě: hodnocení nově zvyšuji z 80 na 90%.
Tak údajne vďaka Dice LA je hra konečne po 2 rokoch v hrateľnom stave, je to pravda?
@Rapier (14.10.2015 22:23): Mě se stalo něco podbnýho, zapl jsem to po dloooouhé době, připojil na Metro server. Dostal jsem se nepozorovaně do zad nepřátel a začal kulometem kosit v locker. Bylo jich tam asi 20. Ale nedokosil jsem, ban za cheating, že prý moje K/D ratio is abnormal. :-DDDDDDDDDDD Takže jsem si odehrál nějakých 45 sekund a zase to pustil k ledu. :-) Pohoda..
Myslím, že se tomu říká "Fairfight". :-DDDD
Párkrát jsem teď zkusil MP, konkrétně dneska ale když mě bez varování kicknul admin z Německého HardCore Serveru asi proto, že jsem měl score 12:1 a nemohli mě ve scout heli sundat...., tak už mě došla trpělivost a cely slavný BF4 letěl okamžitě s disku. Začínám už chápat proč je lepší SP nebo kooperativní MP, či MP proti někomu kdo pobral rozum... protože to co je poslední dobou na hardcore veřejných serverech mě hlava nebere...
@Rapier (02.09.2015 12:59): BF3 jsem koupil Premium, takže žádný zadarmo příteli. Mám ho rád kvůli hratelnosti. Ale nicméně jsi mě nahlodal, tak jsem BF4 po cca 7mi měsících znova spustil. Musím uznat, že opravdu doznal změn k lepšímu. Stabilita hry je nyní opravdu! stabilní, spousta much a bugů zmizela. Bug s absencí zvuku po startu hry stále někdy přetrvává, ale už je to lepší. Dementní respawn je stále stejně dementní, nemůžu si pomoct. Spawn mezi 4 nepřátele se mi stává velice často. Nebo se spawnu někomu do zad a naopak. Graficky je to vylepšené, líbí se mi to. Trajektorie střel je mnohem lépe viditelná. Takže můžu říct, že po dvou letech už ta hra vypadá jak měla vypadat a fungovat hned po vydání. :-) Jsem na lvl124, takže to dorubu do 140 a nechám toho. :-)
P.S. Rychlejší to teda rozhodně je, to mi nikdo nevymluví.
Mimochodem všiml jsem si, že dost vylepšili už tak skvělou a uvěřitelnou grafiku, Docela mě to příjemně překvapilo.
@fak (02.09.2015 10:37): nedávno jsem si to znovu nainstaloval a odehrál na zkoušku pár kol. Nemohu s Tebou souhlasit že je to rychlejší než BF3 nebo jakkoliv podobné COD - to ani omylem, v každém případě je v MP BF4 lepší než BF3 prakticky ve všech parametrech. To říkám jako člověk který něco v BF3 nahrál http://battlelog.battlefield.com/bf3/cs/ ... /stats/355269517/pc/ Už bych se k BF3 nevrátil ale chápu, že mnoho lidí BF3 stále hraje kvůli faktu ze základ šel získat zadarmo.
@fak (02.09.2015 10:37): já to nehrál tak půl roku. Minulej tejden jsem pár kol dal a podle mě hra funguje v pohodě. I mě to dost bavilo. Podle mě jak tu hru na začátku podělali, tak teď má fakt dlouhou podpru.

Je teda fakt, že seznam změn pathe dva roky po vydání je celkem slušnej. Ale tu nočni mapu zkusim. Dává to i nové možnosti.
@Cobot (02.09.2015 09:08): Já už se na čtyřku dočista vysral, páč ty sračky se táhly na můj vkus příliš dlouho. Stejně je to zrychlený, že mi to přijde jako CoD. Hraju jenom trojku, ta je boží..
Včera vyšlo spolu s dalším velkým updatem i free DLC Night Operations. Musí se "koupit" přes Origin. Ta tma má rozhodně něco do sebe.

Jinak po letech už se z toho stala hratelná záležitost. Možná už je těch oprav až moc :D
@Cobot (27.02.2015 10:49): Ale jo i region lock tam je a musí se googlit, než hned koupit jako já u Metro LL :-)

Možná až bude postavené tak to budou brát, ale i tak si myslím, že u videoher (retail) to stejnak nikdy nepůjde, jako je to teď. Film, hudbu hračky a kdo ví co ještě není problém poslat, ale videohry ano.
@ViRus (27.02.2015 10:37): Jsem doufal, že už to jde ofiko.. Hlavně, že tu stavěj překladiště...

Stejnak je to divný. Já to nikdy nezkoušel, ale jak to, že když uvedete us adresu tak vám to doručí do Čech? To je něco jako fakturační adresa a dodací adresa?

A co kódy u her. To nemají regionální lock? Třeba na českej Battlefield dát americké premium vůbec nepůjde? nebo se dá nějak před nákupem ověřit, že půjde?
@tomi2k9 (27.02.2015 00:50): blbý ale je, že většina lidí hraje stejnak jen základ.. Se asi všichni těšej na Need for Speed Battlefield... :D

btw: to už jde z ČR oficiálně kupovat na amazonu? Myslim na českou adresu a kartu?
@tomi2k9 (24.01.2015 21:49): Akorát jsi 6x po sobě sundal admina, tak se nasral a zabanoval tě. :-) Už se mi to stalo několikrát, v BF3 jsem jednou lital v AC130 a sundal jsem asi 25 lidí během minuty a půl a dostal jsem za to ban - abnormálně vysoké K/D ratio. :-))) Přitom kdyby hráči nebyli idioti, tak mě sundají AAčkem, nebo stíhačkou, helikoptérou během chvilky, stačí si vybrat.. Osobní pomsta za vlastní neschopnost, víc v tom nehledej. :-)
CHYBA
Hra odpojena: na tento server máte zakázán vstup. Uvedený důvod: You have been round banned for having an abnormal kill rate. (1,54k/min)

:D Bezva, člověka banujou za to, že druhej tým kempuje na stejným místě celou hru :D
@Sasakr (16.11.2014 12:22): Bude to RAM, protože mě se jednou nějak záhadně vypojil jeden modul RAM, takže jsem hrál jen s 4GB a strašně se to sekalo a absolutně jsem nevěděl proč. Pak jsem se podíval, že mi to jede jen s polovinou RAM, zapojil ji zpět a ani se to neškublo. :-) Kup ještě 4GB RAM a máš vystaráno. :-)