@Londo Mollari (04.12.2022 22:15): Ve spolupráci to možná i hratelné je, protože jeden přijde na jednu věc, druhý zase na jinou a dají to nějak dohromady. Tohle bylo u her kdysi celkem běžné. Nebylo jich ještě moc a spousta lidí hráli stejnou hru a vzájemně si říkali, kde postoupili. Návod v Excaliburu tehdy psal Ice s Andrewem ve spolupráci a stejně tam mají pár chybiček. Například jednu kartu hledali mezi lidmi ve městě, já ji přitom ve všech případech několikerého rozehrání znovu našel vždy položenou bezpečně na jednom a tom samém místě.

Jinak házel jsem to už do odkazů, ale kdyby někdo přehlédl a měl by zájem, tak tady jsem napsal vyčerpávající deník průchodu hrou:

https://ringohrani.blogspot.com/2022/12/ ... troubleshooters.html
Tak dohráno, nakonec tomu dám 75%. Byla to na jednu stranu vynikající zábava, atmosféru to mělo suprovou, ale hru trápí několik neduhů a obtížnost bych označil za skoro nehratelnou. A samotný gameplay jako takový není fakt pro každého. Zmapoval jsem jak město, tak i katakomby a bylo to největší mapovací peklo, jaké jsem zažil. Jenže bez mapy hlavně u katakomb to jde dohrát asi těžko.

Na některé věci ohledně řešení jsem musel bohužel kouknout do návodu, protože hra trochu trpí tím, že nevíte, co dělat, dokud vám lidi ve městě neřeknou nějakou informaci. Bohužel se mi stalo, že mi jednu z klíčových neřekl vůbec nikdo a pokud to hodlal udělat třeba po pěti ingame dnech, zatímco já měl ve dvou dnech splněno už vše, co splnit šlo, tak prostě trpělivost došla. Další chybka je trochu v tom, že hra nepřibližuje některé souvislosti, takže na spousta věcí člověk přijde jen náhodou. No ale i tak, královsky jsem se u toho více jak týden bavil :-)