Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Automachef

23.07.2019
71
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Ve hře Automachef se vžijete do role návrháře plně automatizovaného restaurantu bez lidské obsluhy. Váš cíl bude dosáhnout při přípravě jídel maximální efektivity a to omezeným prostředkům či prostoru navzdory. Vaše stroje budou muset zvládnout vyrobit chutný pokrm na základě objednávek, které vám zadávají návštěvníci vašeho plně robotizovaného restaurantu.

Na svou kuchyň nahlížíte z pohledu shora a do prostoru rozděleného na čtvercovou mřížku je nutné dosazovat stroje různých funkcí, pojízdné pásy a jeřáby, které zajistí, že se jídlo nakonec v požadované kvalitě dostane až k výdejnímu okénku. Stroje je třeba naprogramovat, aby dělaly to co mají ve správném pořadí, množství a spotřebě energie. Přitom je nutné počítat i s nepříznivými událostmi - stroje se mohou při velké zátěží přehřívat a vzniká tak riziko požáru nebo například při nedostatečné přípravě masa se do jídla může dostat salmonela.

Hra obsahuje kampaň složenou z úrovní s předem danými cíli a kontrakt mód, ve kterém má hráč možnost provozovat firmu na dodávku automatických kuchyní. Pro ty, kteří se nechtějí omezovat úkoly a zadáními je k dispozici volný režim s neomezenými financemi a energií, kde si může zkusit si postavit automatizovanou kuchyni dle vlastních představ.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 75
Tak jsem si to vyzvedl na EPICu jako dárek za "free"

Docela mě to dostalo, mix Production Line, Factorio, Good Company v omezeném prostoru restaurace, kde musíte všechno dobře naplánovat a hlavně synchronizovat. Když vás baví takové managerské věci, stavění výrobních linek, tak tady si hodně užijete.

Další postup v kampani je docela těžký hlavně ty poslední mise, člověk se u toho "vaření" fakt zapotí a je docela těžké vyplnit chutě lidí správným množstvím určitého produktu. V jedné restaurace musíte dělat dva, tři produkty najednou, ale není po všech stejný dopit a to je další level obtížnosti, s kterou nám vývojáři zatopili a to hodně...

Verze hry:1.1.0/0/9

Pro: namáhá mozek, hezká grafika, hudba

+10