@Lukaskon (16.06.2015 13:52): Štvorka možno má silný príbeh, ale hrateľnosťou sa jedničke nevyrovná. Atlantis bol vždy synonymom hádaniek, rébusov a logických minihier - u Atlantis Evolution je to práve ten najslabší článok .
Tak tak. I Atlantis III je na tom v tomhle ohledu líp. Jenom ta dvojka je taková spíš lyrická.
@90210 (16.06.2015 12:55): V tom případě spíš sáhni po čtvrtém dílu. Svým pojetím se nejvíc blíží jedničce. Má větší důraz na příběh, postavy a prostředí mixuje sci-fi a fantasy.
@90210 (16.06.2015 12:00): Dvojka je spíš exkurze do exotických lokací okořeněna oživlými mýty a legendami založenými na skutečnosti. Audiovizuální žrádlo přecpané pestrými a dost náročnými hádankami. Příběh/y jsou odstaveny na vedlejší kolej, stejně jako klasické adventuření. Někomu to sedne, někomu ne. Mě to sedlo hodně :)
Zdravim všechny co si to přečtou. Sháním tuhle hru už pekelně dlouho, ale v Praze jí nikde nemůžu sehnat. Dřív než přistoupím k nákupu přes Amazon či eBay jsem si říkal, že bych se takhle zeptal zdejšího osazenstva, zda ji někdo nemá a zda by mi ji případně nepůjčil/prodal? Kdyžtak mi prosím pošlete pm. Díky, díky!
Mili: Není náhodou Atlantis II staršího data? Teď jsem po tom nepátral, ale mám dojem, že vyšel dříve.