Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Assetto Corsa Competizione

29.05.2019
23.06.2020
kompatibilní
74
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Assetto Corsa Competizione je závodní simulátor z dílny Kunos Simulazioni, tvůrců Assetto Corsa. Pro tento díl Kunos získali oficiální licenci od společnosti SRO pořádající šampionáty vozů specifikace GT3 po celém světě. Hra tak zachycuje sezony 2018 a 2019 šampionátu GT World Challenge Europe a obě jeho dílčí části – šampionát vytrvalostní a sprintový. Zpracovány jsou všechny vozy kategorie GT3 (12 různých značek), které se zúčastnily daných sezon, a samozřejmostí je kompletní soupiska týmů a závodníků z obou šampionátů. Věrně jsou zpracovány všechny tratě, na kterých se závody konaly.

S vozy GT3 lze závodit v módu kariéry, šampionátu (zde je možné upravit detaily a pravidla sezony), samostatných závodů a testů, speciálních závodů a samozřejmě i v multiplayeru. Závody mohou trval od pár minut až po celých 24 hodin. V offline módu lze závody uložit a vrátit se k nim později. Hra běží na enginu Unreal Engine 4. Součástí hry je i editor vozů, přesněji „livrejí.“

Ke hře doposud vyšla dvě rozšíření. První, Intercontinental GT Pack, přidává do hry několik nových tratí a soupisku týmů a závodníků, kteří se zúčastnili sezony 2019 Intercontinental GT Cupu, což je vytrvalostní šampionát konaný po celém světě. Druhé rozšíření, GT4 Pack, do hry nepřidává žádné tratě, zachycuje však šampionát vozů GT4 European Series a přidává tak 11 nových modelů z této kategorie.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.