@kuler91 (18.11.2018 18:02): recenzi ve Score psal Kolman, kterýmu nechápu proč to dávají.
Ten magor je i přesvědčenej o tom,. že si suroviny na zlepšování zbrnaí musí kupovat v mikrotransakčním obchodě.

Hraješ akční RPG? Hraješ je rád? Pak nemusíš nic ve hře pořizovat, budeš mít všeho hromady. Já v tom mám 150 hodin, 51 level, z příběhu mi to píše 33 %, jenom se potloukám okolo a to jsem, na 40 % mapy ani nebyl. Je to napráskaná obří hra, že existují kreténi co si nevšimnou hromady věcí co se tam skrývají a že třeba je zde rozdíl od RDR2 v tom, že mise nejsou lineární - zdarksouluj si cíle, nebo si je vyassassínuj, stopuj členy kultu nebo vypluj na moře jako pirát, nebo jdi hledat tajemství celý krajiny nebo pluj až na jihovýchod mapy a jdi bojovat do arény.
Tenhle rok je úžasnej v tom, že vlatně všechny hry co vyšly jsou dobré, velice. RDR2, TR, AC i ten blbej Fallout.
Jen nesmíš být Kolman.

Suroviny máš za ty generované úkoly, jsou schválně krátké a jednoduché, exp a suroviny, když je ptořebuješ. Nebo prostě vyraz a buď pirát. Nebo jdi prozkoumat krajinu. A stejně se ptořebuješ naučit bojovat, pokud nehraješ na easy, takže stejně musíš chodit a bít se, o tom akční RPG prostě je. Když cupitáš směrem k hlavní dějové linii a nejseš slepej, level ani vybavení pro tebe není problém.
@Nikdykde (18.11.2018 17:39): Neodmítám, ale beru je jako doplněk, který si rád dávkuju podle svého. Hra může být sebelepší, ale já prostě nemám chuť dělat i kdyby 1/2 side questů co hra nabízí ... měl jsem to i u Witchera i u Red deadka ... vadí mi když mě do toho někdo nutí, abych pomáhal všem NPC postavám, které potkám, jinak mě hra nepustí dál ... nějak takhle to mají napsáno v recenzi ve Score a to byl taky důvod, proč jsem přibližně v 1/3 hraní origins s tím seknul ...
Ale pokud jak píše Matt, že je v Ody daleko lepší, tak fajn. Mám chuť ještě něco většího rozehrát, ale když jsem se tohle dočetl ...
@kuler91 (18.11.2018 16:05): Nie je to ani zďaleka tak výrazné ako v Origins. Skutočne ani zďaleka, viem o čom píšem. Priamo v hre sa navyše rozohrávajú dve separátne dejové línie (kultisti, mytologické monštrá), ktoré priamo súvisia s tou hlavnou a teoreticky stačí plniť iba tie. Ani jedna z nich síce nie je potrebná k dosiahnutiu klasického záveru Odysey, no z hľadiska celkovej dôležitosti sa obe radia bok po boku hlavnej zápletky a majú aj vlastný koniec.
koupí si RPG hru a odmítá dělat vedlejší úkoly

@kuler91 (18.11.2018 16:05): ja naopak vzdycky vitam kdyz vedlejsi cinnosti maji nejake propojeni s hlavni linkou a podobne.
Ale u AC mi to ani neprislo, zrejme to bude tim ze vedlejsaky delam automaticky takze jsem zadne bariery v postupu pribehem nezazil. Otazka je jestli je chyba ve hre nebo v pristupu k hrani :)
Ted jsem četl recenzi a skutečně ty kreteni z ubisoftu zase tlačí hráče do vedlejších questů, aby mohl postoupit v hlavní lince ? Kdo na tenhle kokotismus přišel by fakt zasloužil ...
Jo a dost mě zklamalo, že ani neměla hadí ocas, ale normálně nohy a teleportovala se. Po hodně dobrém Minotaurovi, včetně labyrintu i s Ariadninou nití, jsem čekala od Medúzy fakt dost a nedočkala jsem se... :-/
@Blackhand47 (07.11.2018 22:30): Medúza byla příšerná, hrála jsem to asi hodinu dokola, Kassandra vždycky zhebla, když už měla ta hadí čůza třičtvrtě života pryč a tak pořád dokola. A jednou jsem taky měla bug - po vraždění kamenných vojáků, začala být Medúza nezranitelná, tedy neubýval jí život, nešla ani zaměřit lukem, ale Kassandře život ubýval normálně. Nejtěžší část hry ještě s tím kreténským kancem ze začátku. :D
@Gordon (07.11.2018 19:43): Ta je podle mě asi nejhorší, ale porazil jsem ji napodruhé. Při prvním pokusu jsem měl nějakou chybu, že se mi neukazovaly životy, tak jsem jaksi nemohl tušit, kolik toho v danou chvíli ještě vydržím.
Jinak nás 13.11. čeká další Kyklop, tedy druhý ze tří. Třetí pak bude někdy na jednom ze sopečných ostrovů.
@Blackhand47 (07.11.2018 09:31): Už jsem to vyřešil, problém byl v mé sleposti, obrázky se přestali ukládat postupně, ale z nějakého důvodu byly nahoře takže jsem ty nové jakoby neviděl. protože jsem počítal že budou sežazený dole...
Z nějakého důvodu se mi přestali ukládat obrázky do documents? Nevíte co s tím?
Jinak Ubi krapet nevychytali ten nový quest, co vyšel v posledním patchi. Hrál jsem ho cca během páté/šesté kapitoly (odemyká se v páté), ale dějově je zasazený až někdy za osmou kapitolu. Postava režiséra totiž odkazuje na setkání s hrdinou během oné kapitoly.
@Blackhand47 (komentář): Tie postavy sú písané úplne identicky, takže mi nie úplne jasné, čo ti na Kassandre tak výrazne vadí, obzvlášť v prípade, že ti sedí Alexios. No ak ti náhodou vadí práve to, že ju nepíšu inak, takto to nemá žiadna podobne ladená hra, kde si vyberáš vlastnú postavu. A v tomu čo si napísal v spoileri ti môžem akurát odporučiť zhliadnuť videá na internete, aby si videl, že Alexios tam nepôsobí o nič lepšie :D
Co, vadí ti pohyb? Wut?

Pohyb, že je jen pomalá chůze nebo běh mi vadí v RDR2, ale tady je rychlostí několik a ovládá se to nádherně.
@Gordon (31.10.2018 13:27): to se hrozně těžko popisuje. Vadí mi, že zmáčkneš x a ihned šplháš jako blázen po všech čertech. A normální chůze je děsně pomalá. Hodně mi i neseděl ten parkour. Ale to se fakt blbě popisuje, bohužel to pro mě zabilo celou sérii (zkoušel jsem i dvojku a trojku).