Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Assassins Creed: Demake

36
8 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
2011 PC
Vývojáři:
Lightning Soft
Oficiální stránky:
http://www.lightningsoft.org/cs/games/assa…
Assassins Creed: Demake je plošinovka, která se účastnila soutěže Week Game Challenge, pořádané serverem Velkej chytrák, na téma Demake (tedy vytvoření známé hry ve zjednodušené verzi). Příběh je totožný s částí jedné mise v původní hře Assassin's Creed od Ubisoft Montreal.

K pohybu postavy slouží kurzorové šipky, a při kontaktu se zdí na ní postava vyšplhá. Zbraně se ovládají mezerníkem a jsou ve hře celkem dvě. Skrytá čepel slouží k tiché likvidaci nepřátel zezadu, ale na klasický boj je třeba použít meč.


Poslední diskuzní příspěvek

Je škoda že jsi nehrál ostatní díly, zajímalo by mě srovnání především grafiky a fyziky. Doufám že už tam nejsou ty otravné odposlechy.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Hru som si vybral v rámci Hernej výzvy 2016 do kategórie "freeware" a keďže som veľkým fanúšikom Assassin's Creed série, tak som si musel zahrať aj túto krátku plošinovku.

Hru som dohral do desiatich minút. Síce som musel niektoré pasáže opakovať viac krát, ale to mi nevadilo. Príbeh bol veľmi krátky, ale zaujímavý. Ovládanie bolo jednoduché, tomu aj nasvedčuje to, že som používal iba 5 tlačítok na klávesnici. Súbojový systém bol jednoduchý, ale keďže som to ja, tak som umieral jedna radosť. Najviac musím pochváliť hudbu, ktorá hrala na pozadí a spríjemňovala celý prechod hrou.

A na záver len dodám že sa mi hra celkom páčila, keďže je to krátka hra, ale neľutujem ani tých 10 minút, čo som pri nej strávil.

Pro: Hrateľnosť, hudba, súbojový systém

Proti: Krátkosť

+13
  • PC 50
O sérii Assassin's Creed jsem toho již hodně četl, slyšel a viděl spoustu videí, ale stále jsem si ještě žádný díl nezahrál. Do oka mi však padla tato plošinovka, kterou jsem sice prolétl za pár minut, ale ta chvilka stála za to.

Ovládání jsem pochopil ihned, a mohl jsem tak vyrazit šplhat po budovách a bojovat s královskými vojáky. Více jsem využíval skrytou čepel, ale někdy se dostal ke slovu i meč. Boj není nijak jednoduchou záležitostí a než se mi ho podařilo ovládnout, několikrát jsem přišel o život. Hra má naštěstí několik checkpointů, takže jsem nemusel začínat úplně od začátku.

Pro: ovládání, dvě zbraně, checkpointy, hudba

Proti: krátké

+12