Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Assassin's Creed: Bloodlines

20.11.2009
22.02.2012
66
11 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Assassin's Creed: Bloodlines je spin-off série Assassin's Creed, který vyšel v roce 2009 pouze na konzoli PlayStation Portable a jeho děj se odehrává mezi první a druhým dílem. Stejně jako v prvním díle, i zde hrajete za Altaira a děj se přesouvá na Kypr do měst Kyrenia a Limassol. Altairovi v této hře opět jde o úlomek ráje, který je hlídán zbytky templářského řádu uniknuvšího na Kypr. Ve hře je také zachycen začátek vztahu Altaira a jeho budoucí manželky, Marie Thorpe.

Hratelnost je velmi podobná prvním dvou velkým dílům, až na zjednodušení přítomná kvůli slabšímu hardwaru konzole PSP – například byl zjednodušen stealth, odstraněna jízda na koni a snížen počet lidí na ulicích. Opět jste v otevřeném světě a plníte jednak hlavní úkoly (povětšinou vraždy), ale i vedlejší úkoly, jako například někoho chytit nebo něco doručit. Ve hře se také nacházejí bossové, kteří po jejich poražení posouvají děj dopředu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.