Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Army Men: Sarge's War

23.07.2004
21.08.2004
kompatibilní
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Další přírůstek do série Army Men je tady! Příběh je tentokrát méně obvyklý. Hnědí zaútočili na Zelené Město (Green Town). Po té co je jejich útok odražen, se ale stává něco neobvyklého, vojska se vzdávají a hnědí chtějí podepsat smlouvu o ukončení války. Příběh je zajímavý, neboť tentokrát hlavní záporák není Generál Plastro, nýbrž někdo za ním.

Hra byla jako první ze série Army Men určena pro dospělé. Nepřátelé uvěřitelně při zásahu křičí, díry v nich zůstávají, zbraně jsou vyrobeny ze stříbrného železa a ne z plastu jako dřív. Vývojáři vytvořili všechny verze stejné a podle toho si odnášely patřičné hodnocení (GameCube bylo hodnoceno nadprůměrně, naopak PC verze téměř nikdy nepřekročila podprůměr). Kvůli tomu pozdější AM hry vycházely již pouze na konzole. Právě tato hra potopila slavnou a jednu z nejpopulárnějších sérií her. Kvůli bankrotu nebyla hra dodělána společností 3DO, ale Global Star Software, které také změnilo dabéry a Sarge tak přišel o svůj slavný hlas. Jednalo se o první hřebík do AM rakve.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.