@ripper (komentář): to se mi právě na Antichamber líbilo, jak hráče neustále nutila přemýšlet "outside the box", Já se ke hře taky musel vrátit až s odstupem, abych ji dohrál. Bylo to občas doclea frustrující, takže je to potřeba dávkovat opatrně, jinak kolem sebe člověk skoro začne vidět barevné kostičky :D Ale dej tomu ještě šanci. :)
@RXQ79rudax (11.07.2014 14:29): aha, tak to s těmi obdélníky dělám často, u toho by asi hra padat neměla. Ale pokud je to hodně velkej obdélník... :-D dík za video. Mně toho ještě chybí hodně, zatím mám jen žlutou pušku, či co to je. K červené se musím ještě dostat... a o černé jsem ani nevěděl. Tohle je zatraceně sofistikovaná hra, ale někdy fakt o nervy.
@Wild One (11.07.2014 13:12): jo mě taky hra padala - v podstatě téměř vždy když jsem zkusil si udělat z kostek hodně velký obdélník a ten pak spojil aby se začal vyplňovat.
to zavření se do kostek jsem taky zkusil tady - chvíli jakobych se vznášel ve vzduchu - dokud jsem nevisál všechny kostky kolem sebe
hahahahaha :-D tak se mi pro jednou podařilo zavařit mozek hře, která to s takovou rozkoší pořád dělala mně. Pomsta je sladká! :-D V jedné úzké šachtě jsem kolem sebe postavil stěny a strop z kostek, což by normálně vedlo k tomu, že se kostky pomnoží a vyplní vzniklý prostor, jenže když jsem tam stál já, tak to jaksi nešlo a hra to nerozdýchala a bum... a seklo se to :-D :-D :-D.
@Kwoky (28.05.2014 17:33): Antichamber je podle mě jedna z těch her, které musí být opatrně dávkované. Já to hrál ve zkouškovém a je fakt, že v kombinaci s učením to dokázalo docela zamotat hlavu :D asi to taky ještě někdy zkusím
@Wild One (28.05.2014 17:08): Ještě se k Antichamber (snad) časem vrátím a třeba změním názor. Jako já mám rád "úchylárny" (pořád zkouším nové indie hry), ale tohle na mě bylo trochu moc.
[neexistující komentář]: ten pocit "krysy v bludišti" je výstižný, občas to bylo docela frustrující a únavné, hlavně v pozdějších fázích hry mě už docela bolela hlava. Na druhou stranu mi to přišlo geniálně vymyšlené a originální a o to jde... aby to bylo postavené na úplně jiných principech, než je člověk zvyklý. Přiznám se, že jsem to nedohrál celé, ty poslední puzzly už na mě byly trochu moc. Ale nečekal jsem nějaký bombastický závěr, takže mě to ani moc nemrzelo. Možná jsem udělal chybu.
@Fatality (16.12.2013 07:22): nebo někdy je k dispozici několik možných řešeních - ty nejefektivnější / nejjednoduší / nejrychlejší my došli třeba až později při dalších hraních - dohrál jsem to 4*. Třeba při prvním hraní mi dost trvalo až jsem přišel na řešení té místnosti: Ruzné úhly, nebo v té finální ( popřípadě jiné mistnosti ) kde se bylo nějak třeba dostat přes ty plošiny složené z kostek které se rozpadají a pak sami zase staví.

tady jsem si zase dohrál ty závěrečné místnosti ( asi 8 mint. video - pozor na spoilery - jen pro ty co hru už dohráli !!! ) - The Chase - na začátku ukázka toho jak se dá v Antichamber také zabavit a to že když se mi zdánlivě tu černou kostku podařilo dohonit tak stejně nešla vysát.
[neexistující komentář]: Teďka hraju Antichamber a logika v tom docela je. Můžeš dát ve hře Escape a budeš pak v místnosti s mapou, kde si můžeš vybrat, kde chceš pokračovat. Někde jsou i slepé konce a dokonce to tak udělat musíš. Je to hra o prozkoumávání a ne o to "jít dál". Musíš najít zbraně, se kterými se postupně překážky stávají jednoduché a po vyřešení každého rébusu se chytneš za hlavu, že ti to nedošlo dřív, jak to udělat. Taky teď přemejšlim nad pár místnostma :-) Je to fakt dobrá hra :-)
Naprosto úžasná hra - vůbec jsem se od ní nemohl odtrhnout ( dohrána během tří dnů ).
Podařilo se mi objevit všechny východy a slepé uličky - zaplněná celá stěna těmi radami.
Brzy si ji rozehraji znovu.