Vůbec jsem nechápal oč tu běží. Nevím, jakou mytologii či co jiného bych musel nastudovat, abych chápal, proč mám udělat to a ono. Ale prostě ta celková poetika mě dostala. Ten začátek je dokonalý. Existuje nějaké definitivní vysvětlení příběhu? Nechce se mi to hrát znovu a přemýšlet nad každým puzzlem.
@jazz1 (03.10.2013 15:53): Já nevím, rozehrával jsem to několikrát, a začínám mít pocit že to je tím že jsem to prošel moc rychle, kdybych se tam víc coural tak by se mi možná otevřelo více možností (protože teď jsem to už 5x rozehrál, udělal jsem vše velmi rychle a hra mě otevře jen nejkratší konec), ani mě nepustí na půdu. Takže fakt myslím že kdybych se lougal a vše procházel opravdu pomalu, skoro by se dalo říci bloudil, tak by mě hra pak otevřela i ten "pohled" kde jsou vidět ty dveře k poslední části hry..
Atmosféru to má teda znamenitou, už dlouho jsem u hry neviděl tak dobrou práci se ztvárněním prostředí a podkresem hudbou (přitom jsem toho názoru že atmosféra je jedna z nejdůležitějších věcí pro hru) za to tvůrcům rozhodně pochvala protože to se dodnes nenaučila řada mnohem větších studií. Akorát teda nevím, nějak jsem se zasekl, ač jsem udělal vše co šlo (jak jsem si po "krátkém dohrání" ověřil ve videu z hraní) hra mi z nějakého důvodu nabízí jen možnost utéci -odemknout dveře klíčem od Anny ale druhá možnost odemknout tím klíčem ty dveře v podlaze není přístupná protože se mi z nějakého důvodu nezpřístupnil ten "pohled" kdy se vám zvýrazní i ony dveře. Neví někdo co s tím? To to mám jako hrát zcela odznova? :D
Ještě 40 minut máte možnost se přidat do giveaway o hru (tady) a šance vyhrát je celkem velká :)
Ještě dotaz. Patří Anna mezi adventury, kde můžu umřít? Já jestli mám hrát na jeden zátah nebo raději ukládat pozici.
EDIT: oko pokořeno, přesně tak jak jsem myslel, akorát jsem se tupě snažil řezat hořící větvičku abych získal oheň :D a přitom mám v kapse zapalovač
EDIT 2 26.8.: Tak jak mě to bavilo, tak to přestává bavit
Jéžiš vy jste cimprlíny, já začal hrát a rychlost myši jsem si upravil dle svého, pohoda. A zrovna jsem u zmíněného oka, jen nevím jak dál, ale mám tušení.
Tak tahle hra je teda totálně nehratelná. Pohyb kamery a citlivost myši je vážně zoufalá. A to hra vypadá hodně zajímavě. Snad co nejdříve vyjde nějaký patch, který tyhle neduhy opraví, jinak je to vážně v háji...
Mně se to líbí i ve hře. Ono to sice působí trochu papundeklově, ale to je imho spíš tím, že stejně jako valná většina ostatních Unity her to má jakejsi podivnej ovládací lag a celkově se to hejbe trochu nestandardně.
@Clorky (31.07.2012 19:40): Na screenshotech to vypadá dobře, horší je to už v samotné hře. Udělat to s předrenderovanými backgroundy místo volného pohybu, je celkový dojem podstatně lepší.
Nehrál jsem ještě moc dlouho, ale zatím mi většinou nepřipadalo, že by se tady problémy řešily nějakou logickou úvahou, jako spíš naprosto náhodnou a nesmyslnou kombinací předmětů, např. najít blbě viditelnej ornament nade dveřma, do kterýho je třeba nacpat dva kousky vypouklého zrcadla a narazit na něj šišku :-/.