Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Alien Arena 2007

01.09.2006
73
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Alien Arena 2007 je multiplayerovou FPS akcí z retro sci-fi prostředí. Hra je třetí v sérii her Alien Arena a upgradem jejího předchůdce, hry Alien Arena 2006. Primárně je zaměřena na multiplayer a to v následujících módech: Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag, All Out Assault, Deathball a Team Core Assault. Všechny módy je také možné hrát proti počítačem řízeným botům.

Novinkou ve hře oproti předchozí verzi byl mód Team Core Assault, kde je úkolem vašeho týmu vypnout soupeři tři energetické stanice, poté je možno zničit centrální jednotku, zatímco se soupeř snaží učinit to samé vašemu týmu. Kromě nového módu došlo samozřejmě ke změně map, grafickému vylepšení, zlepšení enginu, opravě bugů atd.

Ani u této verze se vývoj nezastavil a autoři pokračovali ve vydávání dílčích updatů. Jeden z nich přinesl výrazné a celkové předělání většiny herních map. Další zase významně zrychlil a zlepšil stabilitu enginu. Úpravy se samozřejmě nevyhnuly ani ostatním složkám hry. Vývoj pokračoval až do podzimu roku 2007, kdy se začalo pracovat na další verzi Alien Arena 2008.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.