Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Alien Arena 2008

06.03.2008
76
6 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Alien Arena 2008 je multiplayerovou FPS akcí ze sci-fi prostředí. Hra je čtvrtou v sérii her s názvem Alien Arena a upgradem jejího předchůdce, hry Alien Arena 2007. Primárně je zaměřena na multiplayer a to v následujících módech: Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag, All Out Assault, Deathball, Team Core Assault a Cattle Prod. Všechny módy je také možné hrát proti počítačem řízeným botům.

V této verzi došlo k výrazné změně vizuálního stylu. Pořád je tu sice znát inspirace v retro sci-fi filmech nicméně hra dostala moderní a trochu temnější kabátek, včetně totálně přepracovaného menu. Také obsahově došlo k nezanedbatelné změně, protože ve hře se objevilo celkem 17 nových map. Poprvé se také objevil mód Cattle Prod, kdy si vlastně hrajete na vesmírné kovboje a vaším úkolem je sehnat stádo robotických “krav”. Tým který má na konci více krav vítězí. Dalšími viditelnými změnami byla nová podoba některých charakterů, zbraní a možnost výběru HUD. Méně viditelnými změnami je pak úprava enginu a opravy chyb. Z herních mechanismů lze zmínit nové vybalancování účinku zbraní a schopnost botů šplhat po žebřících.

Vzhledem k neustálému vývoji byla i tato verze předmětem dalších dílčích updatů. Kromě mnoha technických úprav a oprav chyb se již obligátně doplňovaly a měnily mapy, přibylo hlasování o následující mapě, objevil se systém odměn za specifické fragy, nové power-upy (např. neviditelnost), možnost zobrazit jméno hráče u postavy apod. V následujícím roce byla vydána nová verze Alien Arena 2009.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.