Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Alien Arena 2009

20.06.2009
70
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Alien Arena 2009 je multiplayerovou FPS akcí ze sci-fi prostředí. Hra je pátou v sérii her s názvem Alien Arena a upgradem jejího předchůdce, hry Alien Arena 2008. Primárně je zaměřena na multiplayer a to v následujících módech: Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag, All Out Assault, Deathball, Team Core Assault a Cattle Prod. Všechny módy je také možné hrát proti počítačem řízeným botům.

Každoroční velký update přinesl již tradičně nové mapy, tentokrát jich bylo sedm a samozřejmě spoustu drobných technických a grafických změn, oprav a vylepšení. Z těch viditelnějších lze zmínit dva nové charaktery, převod hudby do stereo formátu, změnu některých zvukových efektů a nové HUD.

Následně byly vydány dva dílčí updaty této verze zaměřené hlavně na technické a grafické úpravy a optimalizaci. Z hlediska funkčnosti bylo upraveno hlasování (přibylo využití “F” - kových kláves, fraglimit a timelimit funkce apod.), IRC klient byl implementován přímo do hry, objevily se Headshoty, a samozřejmě přibyly nějaké nové mapy. V květnu 2010 pak byla vydána další verze Alien Arena 2010.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.