Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Alien Arena 2006

30.10.2005
70
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Alien Arena 2006 je multiplayerovou FPS akcí z retro sci-fi prostředí. Hra je druhou v pořadí v sérii Alien Arena a vlastně upgradem původní hry Code Red: Alien Arena. Základem je samozřejmě hra více hráčů a to v módech: Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag, All Out Assault a Deathball. Pro singleplayer je možno využít hru proti botům řízených počítačem.

Nová verze hry přinesla nové mapy, jejichž počet se tak rozšířil na 25. Objevil se zde poprvé herní mód Deathball, což je v podstatě standardní deathmatch, nicméně je zde možnost získat určitý počet fragů navíc tím, že skočíte dovnitř ohromného míče, ve kterém jste ale v podstatě bezbranní a dopravíte ho na určené místo. V nastavení se objevily “mutátory” umožňující úpravu prostředí a ozvláštnění hry (např. “rocket arena”, nebo “instagib”). Hra také přinesla alternativní střelbu u zbraní a mnoho dalších úprav (vylepšení AI u botů, grafické úpravy, oprava bugů...).

Jako u předchozí verze vývoj pokračoval dále a další dílčí updaty přinesly hlavně nové mapy, jejichž počet postupně vystoupal na 34, přičemž některé starší mapy byly odebrány. V roce 2006 se součástí hry stal interní prohlížeč serverů Galaxy, který má v sobě instalován i IRC klienta. V září 2006 pak byla vydána nová verze hry Alien Arena 2007.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.