Alarm für Cobra 11: Burning Wheels

Alarm for Cobra 11: Crash Time 2, Crash Time II

27.11.2008

Třetí část nově nastartované série podle známého televizního seriálu Kobra 11 od vývojářů Synetic, celkově se však jedná již o sedmou hru v řadě.

Burning Wheels nově přináší do hry konečně volnou jízdu, mnohem lepší fyziku, grafiku a větší množství aut. Celkem se v průběhu hry objeví 46 různých typů vozů, kde jsou poprvé vidět i řidiči za volantem. Vašimi protivníky budou opět silniční a dálniční piráti, zloději aut, vrahové a vyděrači, a to ve 41 misích a scénářích odehrávajících se buď na dálnici nebo ve městě. Navíc je vložena bonusová mise Madcop a 3 stupně obtížnosti. Těšit se můžete na nového Semirova parťáka Bena Jägera a nový soundtrack.

Hra vyšla pod názvy Burning Wheels a v českých zemích je distribuována pod názvem Crash Time 2.

Je vidět, že tady se Synetici ještě učili. Hlavně level design, jde-li to tak nazvat, je v mnoha případech doslova absurdní. K tomu debilní systém přidělování misí a pár dalších vytáčecích věcí. Nicméně jako odychovka... proč ne.

Gamepad funguje (bez vibrací), prostorový zvuk rovnou bez nějakého nastavování. Prima :-)

Největší výtka směřuje k technickému zpracování. Vypadá to obstojně, ale framerate lítá o stovky procent. Zaseklých 60 FPS nedám s RX570 ani omylem, takže jsem jel s freesyncem a lítalo to od 40 do 120. Takhle to vypadat nemá.