Je vidět, že tady se Synetici ještě učili. Hlavně level design, jde-li to tak nazvat, je v mnoha případech doslova absurdní. K tomu debilní systém přidělování misí a pár dalších vytáčecích věcí. Nicméně jako odychovka... proč ne.

Gamepad funguje (bez vibrací), prostorový zvuk rovnou bez nějakého nastavování. Prima :-)

Největší výtka směřuje k technickému zpracování. Vypadá to obstojně, ale framerate lítá o stovky procent. Zaseklých 60 FPS nedám s RX570 ani omylem, takže jsem jel s freesyncem a lítalo to od 40 do 120. Takhle to vypadat nemá.
Nemáte někdo, kdo jste se na to třeba vykašlal, v PC save? Mně se vys*al systém a poslední backup mám na 45 %, ale byl jsem na 90 %... Lokace: G:ProgramDataSyneticBurningWheels
Sice je to sračka ale stejně... "V trafikách nyní docela ucházející Cobra 11: Crash in Time II v nějaké edici PCFun od City interactive za 199,-."
Tiscali mi prijde dost neobjektivni, kazdopadne pokud bych to vydrzel hrat dele jak pul hodiny tak by se mi to treba nakonec libilo