Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Age of War

28.10.2007
listopad 2014
76
7 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Age of War představuje nejstručnější výklad historie, jaký jste si kdy mohli zahrát. Shrnuje miliony let lidské historie do několika desítek minut hraní. Skrz čas spolu bojují dva odvěcí nepřátelé od doby kamenné až do doby futuristické. Vy i počítačový nepřítel začínáte v pravěku a zabíjením vojáků toho druhého získáváte peníze, za které platíte dalším vojákům, a zkušenosti, které při dostatečném počtu můžete využít pro přechod do další doby. Vyhráváte, pokud sousedovi zničíte základnu.

Hra se po zveřejnění stala velmi populární a v lednu 2008 se dokonce dostala na první místo v žebříčku nejvíce hraných na portálu Max Games. V lednu 2010 se dočkala pokračování pod jménem Age of War II. Obě hry byly v roce 2014 vydány i pro mobilní platformy.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • Browser 80
Age of war je a vždycky bude hra mého dětství. Největší plus bych viděl v soundtracku, který tomu dodává pořádné grády (Glorious Morning od Waterflame).

Tohle rozhodně není typ hry, který budete pařit 2 několik hodin v kuse, ale jakožto browserová hra, která slouží na krácení dlouhých chvílí, funguje skvěle.

Pro: Soundtrack, lehký a zábavný gameplay

Proti: Hra začne po chvíli být repetetivní

+6