Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Adam's Venture: Episode 3 - Revelations

09.03.2012
57
10 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Třetí a zároveň i poslední epizoda této adventurní série začíná tam, kde skončila předchozí epizoda v Adam's Venture: Episode 2 - Solomon's Secret. Tentokrát ovšem příběh ze začátku odbočí a vrátí se prostřednictvím Adamových vzpomínek do jeho minulosti v Oxfordu. Hráč zde zjistí, jak a kde Adam potkal svoji přítelkyni Evelyn a profesora Saint-Omaira. I když se děj bude odehrávat na jejich první výpravě ve Francii, příběh se po určitých událostech opět vrátí do aktuálního dějství a uzavře tak tuto epizodní sérii.

Třetí epizoda se od předešlých dvou, co se týče stylu hry, opět ničím neliší, snad kromě nově přidaných druhů a typů hádanek.

V roce 2015 vyšla hra v kompletní edici všech tří epizod pod názvem Adam's Venture Chronicles.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 65
Ani finální díl trilogie Adam's Venture nijak zvlášť nepřekvapil, ale ani vyloženě nezklamal. Design úrovní je opět o něco vymakanější - měl jsem pocit, že se vývojáři postupně učili, jak designovat hru - oproti jedničce je vidět slušný pokrok. Ale i přesto jsem měl tak trochu pocit, že je hra množinou rozličných puzzlů, které tvůrci měli snahu umístit do uvěřitelného prostředí a jako bonus hra obsahuje dialogy a nějaký ten příběh. No, dialogy nejsou opět nic moc, stejně tak je na tom příběh. Ale co se týče puzzlů a jejich řešení, nemůžu si stěžovat. Bavilo mě to, nebylo to ani moc těžké a šlo to pěkně od ruky. Bohužel opět nastává konec po slabých dvou hodinách hry. Klidně bych i pokračoval dál...

Pro: zábavné hádanky a průzkum prostředí, graficky to vypadá na adventuru moc pěkně

Proti: příběh, slabší voiceacting

+14