Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Adam's Venture: Episode 2 - Solomon's Secret

08.04.2011
61
8 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Po první epizodě, Adam's Venture: Episode 1 - The Search For the Lost Garden, hlavní hrdina Adam Venture se se svou přítelkyní Evelyn Appleby tentokrát vydávají do Jeruzaléma, aby odhalili další legendární biblickou památku, Šalamounův chrám.

I když druhá epizoda vychází po dlouhém roce a půl, styl hry zůstal zachován, a tak se opět dostaneme k řešení hádanek, dešifrování různých symbolů či skákání přes překážky. Na rozdíl od první epizody, druhá epizoda obsahuje více filmových scén a venkovního prostředí. Hra opět běží na Unreal Engine 3.

V roce 2015 vyšla hra v kompletní edici všech tří epizod pod názvem Adam's Venture Chronicles.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
O něco lepší jako díl předchozí. Tentokrát nás čeká především mnohem atraktivnější prostředí a konečně se podíváme do nějakých exteriérů. Venkovní prostory jsou hezky barevné, prastarý Šalamounův chrám zase pěkně tajemný. Oproti první epizodě hra obsahuje zajímavější hádanky - veskrze jednoduché, ale vcelku originální a jednu i pěkně vypečenou... slušně řečeno. Neduhy předchozího dílu jako např. toporné animace a slabší dabing naneštěstí zůstávají. Hra byla vyvíjena malým evropským studiem a je to bohužel z jisté části znát. Hratelnost ovšem zůstává příjemně odpočinková, takže příznivcům nenáročných adventur rozhodně doporučuju.

Pro: atraktivní prostředí, hratelnost, atmosférická hudba, o trochu delší jak jednička...

Proti: ... ale i tak dost krátké, slabší příběh, drobné technické nedostatky

+16