Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Action Fighter

Sega •  Core Design (Spectrum, PC, C64, AtST, AmstCPC, Amiga) •  Sega R&D2 (SegaMS)
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Action Fighter je závodně laděná akční arkáda, původně vydaná pro konzoli Sega v roce 1986. Titul je inspirován hrou Spy Hunter. Ujímáte se tajného agenta, který má za úkol na konci každé z pěti shora viděných úrovní zničit bosse. Na začátku každé mise dostáváte k dispozici malou motorku vyzbrojenou kanónem. Zpočátku je motorka slabá, ale občas se ve hře objeví nákladní auto SEGA, do kterého když vjedete, odmění vás novou zbraní. Nejprve druhým kanónem, poté raketometem, dále zadním kanónem a nakonec i dočasnou nezničitelností.

Během kličkování v dopravním provozu sbíráte písmena A až F, přičemž písmeno D transformuje motorku na sportovní automobil, který je odolnější nežli motorka, ale zase přiláká větší pozornost nepřátel. Po sebrání písmene F se auto promění na letadlo a vzlétne ze silnice, hra se tak promění na klasickou leteckou střílečku. Cílem hry je nahrát co nejvyšší skóre, to získáváte ničením nepřátel, civilních vozidel a také sbírání speciálních vlaječek. Po dosažení každých 10 000 bodů dostanete extra život.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.