@Rapier (02.05.2018 23:04): Jen tak pro info, AC5 a 0 jedou naprosto bez problému přes emulátor a ve 4x upscalovaném rozlišení vypadají sakra dobře (hrát to na PS2 už bych teď asi nezkousl). AC4 je na tom podstatně hůř, jede spolehlivě jen přes software mode, takže chce hodně výkonu a pořádně to zvládá, jen když máš kameru z "nosu". Ale i tak šlo dohrát v pohodě.

AH jsem hrál na PC (s gamepadem) a naopak bych řekl, že na konzolích je to mnohem horší, protože tam to běží jen ve 30 FPS. Jen to nechce mít úplně tragickej audio setup, aby si člověk pořádně užil zvuky a soundtrack.
Úplně mě uniklo, že nějaký Ace Combat vyšel na PC. Jak se tak dívám zpětně do diskuze, tak je mi zcela jasné jak se na AC:AH dívají pécečkáři, kteří jsou zvyklí na myš, klávesnici a leteckou páku nebo HOTAS. Ace Combat série nikdy neměl ambice konkurovat jakémukoliv, byť jen mainstremovému simulátoru na PC jako např. Strike Fighters 2. Tuhle sérii jsem vždy majitelům PS záviděl. Doufám, že jednoho dne se objeví v rámi zpětné kompatibility stejně jako podle mého názoru nejlepší 6 díl, tzn.: Ace Combat 6: Fires of Liberation (HD videa z něj mě fascinují dodnes).

Nebudu si kazit radost a zkoušet to na PC, tyhle arkádové simulátory (bože to je ale slovní spojení arkádový simulátor, to už si z principu odporuje) jsou podle mnohem lepší na konzolích.

PS: já si snad kvůli AC nakonec zpětně koupím PS1,PS2,PS3 a Xbox 360 a žena se mnou .... vy víte co. :)
@Arc (10.07.2013 22:14): Ale prd. Až na rozporuplnou šestku a celkem malé jednohubky na PSP je tahle série díl od dílu lepší (Unsug War je imho ten nej). Assault Horizon není Ace Combat :-(
LOL on to někdo hraje ?:D první a poslední Ace Combat co sem hrál byla dvojka, pak už ta série šla šupem do háje :)
K mojej predchádzajúcej poznámke, ovládať sa to na klávesnicomyši dá, no chce to HOOOOVADSKY veľa tréningu a trpezlivosti.
Inak odporúčam to všetkým kúpiť! Namco Bandai má u mňa nejaké resty s portamy, čo ešte nezrobil! :D
No, už od prvních trailerů bylo vidět, že to bude "call of duty ve vzduchu". A taky že je. Napoprvé mě to rozhodně bavilo, ale kdo čeká klasickou obyčejnou (nenaskriptovannou) arkádu či simulátor, tak to bude asi hodně zklamanej.
ten posledni Ace combat co jsem hral pred timhle .. tusim to bylo ace combat 3 v emulatoru PS1 .. byl asi 10x lepsi .. ve vsem vcetne FoV :-D

tohle ma hezkou grafiku a ... no uz nic :)