Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

A-Men

22.02.2012
05.12.2012
25.01.2014
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Dělníkům ve vojenské továrně se omylem podařilo vypustit armádu nově vyvíjených vojenských dronů, která zaplavila celou továrnu a ohrožuje je na životě. Je potřeba spojit síly a drony zlikvidovat dřív, než nastane totální katastrofa. A-Men je logická plošinovka, ve které ovládáte až šest postaviček, každou s odlišnými schopnostmi a dovednostmi. Společnými silami musíte vždy splnit zadaný cíl, a přitom se pokusit zlikvidovat co největší počet dronů.

Ve hře na vás čeká 40 levelů s poměrně vysokou obtížností. V každém z nich řešíte logické, většinou prostorové hádanky, jak se s postavičkou dostat dále, aniž byste přišli o život. Na určitých místech lze hru uložit, nicméně na každé uložení je třeba obětovat 100 bodů z vašeho skóre. Pro dosažení co nejvyššího skóre je tak potřeba ukládat co nejméně. Herní mechaniky připomínají klasiky tohoto žánru jako jsou Lemmings nebo The Lost Vikings. Hra vyšla původně v roce 2013 na konzole Playstation 3 a teprve o rok později na PC.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.