Dohráno na první pokus. Je to zajímavý nápad, pravda, teď už není tolik hráčů, takže vymizel adrenalin z netrpělivého čekávní, zda to vydrží dojet až do konce. Přemýšlel jsem, jaký k tomu napsat komentář. Zvažoval jsem třeba udělat jen 273 teček, za každou vteřinu čekání jednu, což by asi přesně vystihovalo ducha této hry. Nakonec jsem se rozhodl, že to nechám jen na tento příspěvek do diskuze s poznámkou, že těch 10% je za zajímavý nápad.
Teda to byl tak příjemný pocit, když ten progress bar dojel do konce.
Hra, kde máte možnost toho ovlivnit ještě méně než u moderních FPS, která je ovšem novátorská a udrží člověka v napětí (snad to nikdo nezapne).
Jo jo, ten pozorovaci web to pokazi. Jinak ted dohrano, neni nad to si pockat, dokud vsichni nespi :)
Já byl zhruba v půlce když jsem najel na tu stránku a tam to začalo odpočítávat od začátku. Vždycky když tam najedeš, začíná to od začátku.
Mě to ukazovalo správně až na chvíli, kdy jsem vypadl. To to stále ukazuje jakobych jel dál.
Dohráno ve 23:52 asi na 8. pokus. Akorát když jsem se díval na ty stránky, které sledují ten herní proces, tak to absolutně neodpovídalo. Je to tam i napsané dole v poznámce.
Tenhle typ "her" mám docela rád. O nic nejde, ale má to své kouzlo. Doporučuji The Graveyard, kde je smyslem hry náhlá smrt babičky, kterou ovládáte.
Tak jsem ji úspěšně dohrál, celkem krátká hra, ale příběh mě zaujal,, grafické zpracování taky, hra se neproměnila v tupou akci a nabízí přesně to co slibuje, 4minutovou porci kvalitní zábavy pro celou rodinu... rovných devadesát ze sta xD
Edit: i když hra trvá jen 4,33 minut, mnozí to třeba po moc pivech nevydrží a musí odběhnout k WC, nevadí .. tato hra má tak živoucí svět že se dokáže dohrát i bez vaší pomoci, klidně si odskočte..
fakt ze ja to dojel uz pred pomerne dlouhou dobou a ani to moc dlouho netrvalo :)
Ty jo, když jsem to přidával, tak jsem myslel, jaká je to blbost a... ona to sice blbost je, ale dost zábavná!
ugraugra: I ty jeden! A já co je to za náhodičku, že zrovna kousek před koncem se někdo připojí. :D Nicméně já tam stále nějakýho rejžouna mám, ne a ne to dojet. :/