Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

007: The World Is Not Enough

50
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
17.10.2000 N64
Vývojáři:
007: The World Is Not Enough je střílečka založená na stejnojmenném filmu Jamese Bonda z roku 1999 a vydána v roce 2000.

Ve hře se ujmete role Jamese Bonda, agenta MI6, a vaším úkolem je zastavit teroristu, který chce odpálit atomovou bombu v Istanbulu. Své dovednosti si vyzkoušíte ve 14 misích se třemi různými obtížnostmi. Zvolení jiné obtížnosti ovlivňuje nejen klasické parametry jako poškození a přesnost nepřátel, ale přidává do úrovní i nové úkoly, jako například sbírání různých věcí, ničení vozidel, záchrana rukojmích atd. Na výběr budete mít z velkého arzenálu zbraní, do kterého patří pistole, raketomet, obušek nebo brokovnice, a k některým zbraním budete moci použít i tlumič. Dále máte k dispozici hodinky, které mají různé možnosti využití nebo brýle nočního vidění.

Hra obsahuje multiplayer až pro 4 hráče na splitscreenu, kde budete moci soutěžit v různých módech jako je deathmatch, zajmutí vlajky a tak dále. Na výběr máte opět ze 14 různých map. Hra dále podporuje Expansion Pak, takže si ji můžete vychutnat v lepší grafice s lepšími efekty. Hra byla často srovnávána se hrou GoldenEye 007.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.