Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Nakopejte prosím Ubisoft do zadnice. Abych hru vůbec spustil a mohl hrát musím Xbox přepnout do offline režimu. To je opravdu úsměvné. To musí dát práci udělat patch který nevyžaduje ověření Ubisoft serverů!
@vodkasesemtexem (21.12.2015 15:27): "mix akční a stealth hry, nabízí taktické využití víc než předchozí hry? já myslel, že taktika je někde mezi akcí a stealth. "

Huh? Tohle se asi týká mýho komentu, ale musím se přiznat, že vůbec netuším, co tím myslíš.

Jinak taktika se může vztahovat jak ke stealth, tak i k akci, není to žádným způsobem mezi tím.

btw: využití=/=vyžití
mix akční a stealth hry, nabízí taktické využití víc než předchozí hry? já myslel, že taktika je někde mezi akcí a stealth.

kwoky: plánování je doménou RS, sice hraješ za fízly, ale nerad bych na tom něco měnil. každý má svoje, není třeba dělat jednu ideální hru, vlastně je to krok zpátky.

je zvláštní, že TC dokáže vytvořit totální arkádu a zároven vrcholnou taktickou hru, čímž nemám na mysli GRFS.
Hmmm po třetí misi zatím dojmy docela dobrý, ikdyž jsem musel povypínat většinu dx11 věcí aby to jelo v 60fps, optimalizace dost hrozná.
grafika nic moc, ale hratelnostně zatím dobré, snad ta kampaň je dobrá...hráli jste SP nebo rovnou COOP? btw celý SP se dá projít v COOPu nebo COOP má své vlastní mise?