Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Výtvarná soutěž o hru Anno 1701

Máme tady další soutěž, která se však na rozdíl od té minulé ponese v trochu odlehčenějším duchu. A co jsme si to na ty naše uživatele vymysleli tentokrát?

Nebojte, o sběr podzimních plodů na váhu nejde, i když i tento návrh padl. Nicméně náš nápad je na podobné úrovni měřitelné podivnosti, souvisí však více se samotnou databází, ostatně jako všechny naše budoucí soutěže.

Tam, kde první soutěž podporovala tvorbu v tom textovém smyslu slova, nyní přišly na řadu vjemy vizuální. Soutěžním úkolem je... ehm... nakreslit dosavadní tým Databáze-Her.cz - tedy Memphise, Falagara a musu - na společném obrázku, který můžete vytvořit kresbou/malbou ručně, popřípadě v nějakém grafickém programu na PC.

"Vždyť je vůbec neznám!", říkáte si? Ale to my samozřejmě víme. Ona soutěž vpravdě není moc umělecká, jde nám spíše o nápad, s jakým to pojmete, než o nějaké perfektní zpracování či techniku. Můžete vycházet z našich avatarů nebo svou ruku nechat vést zlostí ze zamítnutých her. :) Podmínkou ovšem je, že se na obrázku budou vyskytovat všichni 3 výše zmínění (ať už v jakékoliv formě) a půjde o váš výtvor, bez použití externích obrázků. Asi jste poznali, že v této soutěži jde víc než kdy jindy spíše o zábavu a nadsázku s tím, že zúčastnit se a vyhrát může opravdu každý. Chceme zveřejnit všechny výtvory a ten vítězný třeba umístit na nějaké čestné místo na webu.

"Kdo nejlíp/nejzajímavěji ztvární opici, draka a mafiána na jednom obrazu, dostane hru, ano? To teda lol!" - napsal musa poté, co nápad sám vymyslel a uvědomil si jeho šílenost.

Vaše výtvory nám posílejte na adresu info@databaze-her.cz s předmětem "Soutěž", nezapomeňte napsat svou přezdívku na databázi. Konec soutěže je 20.9.2008. Pro autora obrázku, který se nám bude líbit nejvíc, je nachystána originálka nejen u nás skvěle hodnocené strategie Anno 1701 a nehynoucí sláva na DH. :)Hru do soutěže věnovala firma CINEMAX, s. r. o. a lze ji zakoupit na www.hypermax.cz

Ještě jedna věc, slovo "dosavadní" nebylo v tomto článku použito náhodou. Aby v tom byla trocha symboliky, v den skončení soutěže a zveřejnění obrázku trojice, která se o tento web pár posledních měsíců starala, bude nabídnuto členství v týmu DH novým potenciálním V.I.P. uživatelům a trojčlenná sestava bdící nad kvalitou databáze se rozroste.

Vzpomínka na budoucnost: Vyhlášení soutěže proběhlo zde


Diskuze ke článku

< >
Tak stala se neuvěřitelná věc a já to opravdu nafotil!!!A nezapomněl doma!!!!Tak to máte na tom mailu,pouze už pro vás,jelikož soutěž jsem propásl.:-))
Kdybych mohl,tak bych zapomněl doma i hlavu,ale to naštěstí nejde...Chápeš co tím chci říct.........Fotky samozřejmě nemám.
Vyhlášení bude o půlnoci, ještě stále můžete posílat.

montana: Je na co se těšit...:)
Tak to bude trochu problém,jelikož se mi to líbí taky a chci si to nechat.:-)..Ale přece máme kopírky!!!!!!Tak doufám že to stihnu,to by mě štvalo.O hru Anno mi nejde,já tohle vůbec nehraju,ale spíš o srandu a pobavení redakce....Takže adressa prosím je?
fak: absence scanneru neni problemem. pokud jsi nejake dilko vytvoril nebo chces vytvorit, muzes ho poslat v papirove podobe, staci pozadat o adresu:)
heh,nemám scaner,takže pápá.Tu pisatelskou soutěž jsem propásl,takže počkám na jinou soutěž.
Falagar: neboj, včas zašlu katalog.Teda pokud se vyskytují ještě nějaké pěkné princezny. Jinak ti zašlu prince. :)
Jen připomínám, kdo se chce oficiálně zúčastnit soutěže tak posílejte na mail...;)
Jo tak úplatky.Hmmm.Tím pádem posílám Musovi trs banánů, Falagarovi pošlu princeznu a Memphisovi zasílám samopal značky Thompson s tisíci náboji a obrázek na kterém se snažím pracovat už nemusím posílat. :-)
pokud uplatky tak by mely byt tri:) ...i kdyz by takova nabidka vlastne byla zbytecna, nase cest je nam prilis draha:)
ugraugra: Náhodou fajn, pošli na mail, budeš mít docela velkou šanci vyhrát (pokud si rozumíme...:)).
Tak jsem vzal včera kolem půlnoci do ruky tužku a papír a namaloval toto surrealistické dílo se jménem "Strašlivý drakoop nesoucí na hřbetě po zuby ozbrojeného mafiána (zbraně nejsou vzhledem k měřítku obrázku vidět) útočí na bezbrannou vesnici (neni vzhledem k měřítku obrázku vidět), která nezaplatila škváru, aneb - takhle to dopadá, když se absolutně graficky nenadaný člověk, co kreslil naposledy na základní škole, pokouší dát něco dohromady".
link
No koukám, že ten název budu muset zkrátit.

Omluvte sníženou kvalitu obrazu, skener nemám tak jsem to musel fotit. Chtěl bych tím hlavně motivovat lidi a ukázat jim, že nejhorší jejich výtvor nebude ;)
a kvuli tomu se budu nekolik hodit patlat s blbym obrazkam? Zas takovy samaritan nejsem :)
pipboy: můžeš to pak třeba někomu věnovat/prodat/směnit, ne?
Uhu ehe :) Kreslit neumím, takže musím vymyslet něco geniálního... hmm....
proto je tu moznost dat se cestou tvorby na pocitaci v nejakem grafickem programu nebo kombinovat rucni a grafickou praci:)
Námět: Drak baští mafiána a opice se tomu hihňá
Režie: ehm, kdybych se při výtvarce víc soustředil, tak možná, ale s mým nadáním kreslit křivé čáry podle pravítka... se mnou nepočítejte :D