Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Prosincová vytrvalostní soutěž (1/4 - týden komentářů)

Po minulých dvou soutěžích je tady další zpestření našeho virtuálního soužití na Databázi her a jak to u nás tak bývá, nečekejte otázky k zodpovězení ani možnosti k zaškrtávání, to by přeci byla nuda...

Nová soutěž totiž opět zapadá do řady našich předešlých "dovednostních" počinů a popravdě bychom tuhle příjemnou tradici rádi zachovali. Připadá nám fér vybojovat si ceny vlastní aktivitou, nikoliv pomocí náhody. Navíc je mnohem větší zábava sledovat rozvířené vody soupeření než přibývající hlasy do losovacího osudí...:)

Prosincová, tak trochu vánoční, soutěž bude testovat vaše schopnosti po celkem 4 týdny a to v různých disciplínách. Pokud budete chtít vyhrát jednu z cen, budete muset prokázat velkou univerzálnost a hlavně snaživost. A jak to celé bude probíhat? Celá soutěž bude rozdělena do 4 týdnů - jeden týden na každou disciplínu. Soutěžní týden bude začínat vždy na začátku týdne kalendářního, tedy v pondělí 00:01, a končit v sobotu 23:59. Neděle je vyhrazena na vyhodnocení a vyhlášení nejlepších soutěžících daného týdne + zveřejnění tématu dalšího kola. Vyhodnocení budou provádět zainteresovaní admin a v.i.p. uživatelé - pro každou disciplínu ti, kteří budou moci soutěžní kritéria dostatečně posoudit (v.i.p. a admini se proto klasicky soutěže nezúčastňují). Sestava poroty se tedy může drobně měnit, ale některých se pravděpodobně jen tak nezbavíte. ;) Každý týden bude vyhlášeno 5 nejlepších soutěžících, kteří budou odměněni za svou snahu následovně:

Hlavní cenaVedlejší cena
1. místo5 bodů do celkového pořadí50 dh bodů, počítačová hra Polda 4 + Polda 5
2. místo4 body do celkového pořadí40 dh bodů
3. místo3 body do celkového pořadí30 dh bodů
4. místo2 body do celkového pořadí20 dh bodů
5. místo1 bod do celkového pořadí10 dh bodů

Hlavní cenou pěti týdenních "mezi-výherců" jsou body do celkového pořadí, které se určí na konci posledního týdne,
tedy 28. prosince 2008, a to jednoduchým součtem dosažených bodů v jednotlivých týdnech. Tři uživatelé s nejvíce body v celkovém pořadí získají originální počítačovou hru v ceně do 1000 Kč dle vlastního výběru. V případě rovnosti bodů na výherních a nevýherních pozicích bude rozhodovat počet nejlepších umístění v soutěžních týdnech. Pokud tedy uživatelé na 3. a 4. místě budou mít shodný počet 8 bodů, upřednostněn je ten, který získal 5+3 před tím, který získal 4+4. V případě shody i v pomocném kritériu rozhoduje výběr admin a v.i.p. uživatel, kteří mají v případě nouze právo rozhodovat losem. Podmínky se mohou v průběhu soutěže drobně změnit. Všechny věcné ceny se budou posílat až po skončení soutěže.

1/4 - týden komentářů

První soutěžní týden bude ve znamení komentářů. Soutěžním zadáním pro uživatele je napsat co nejvíce vysoce kvalitních komentářů, tedy ne ve stylu "hodně fajn hra" nebo "nehrál jsem, ale co jsem tak četl, je to jasných 100%". Podobné kusy budou přesouvány do diskuze a ty nejhorší i bodově postihovány (jak už se také i v minulosti stalo) - týden spamu ještě nenastal a pokud nastane, nebude to na našem webu. :)

Začínáme už od dnešní půlnoci a končíme o půlnoci ze soboty na neděli. Piště hodně, pište dobře a pokud se z vyhodnocování nezblázníme, máte solidní šanci, že svůj nick uvidíte ve vyhodnocovacím příspěvku, který přijde přibližně za týden touto dobou. Případné dotazy můžete směrovat do diskuze níže. Hodně štěstí.


Diskuze ke článku

< >
Tak new pc je na cestě, kupoval jsem tentokrát prověřenou celou sestavu, protože na manuální skládaní teď vážně nemám čas a náladu. Jinak kdyby někdo chtěl vědět o co jde:
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051K008R000000J82
Uvažuju ještě o dokoupení 2 GB pamětí. Grafika sice taky není dnes žadná sláva ale co Trespasser a Jagged Alliance 2 tam rozjedu :-)
Hehe včera mi shořela základovka i se zdrojem takže jsem mimo hru mno tak příště :-)
To Memphis: Promiň, nechtěl jsem nějak rejpat. Spíš jsem reagoval na MCZův komentář, nad kterým jsem se pousmál a v podobném duchu jsem zamýšlel i odpověd na jeho komentář. Soutěže si samozřejmě vážím. viz. můj první komentář.
MCZ: První soutěž byla o stejné ceny a trvala 3 měsíce, tahle trvá jen měsíc, přičemž máš solidní šanci na výhru když se ti opravdu zadaří třeba jen ve dvou týdnech ze čtyř. Pokud máš pocit že se o nic nehraje, jednoduchá pomoc, můžeš soutěž ignorovat, každý má jiné nároky a já to respektuji. Týdenní soutěž o 3 originálky ale opravdu nečekejte, to už by bylo trochu moc.
je to jenom problem ceskeho razu, jak se s oblibou rika, neustale si na neco stezovat?

tady mate soutez, dokonce jsou i bonusove ceny. jeee, ty se mi ale nelibi... nevadi, lze soutezit jen o hlavni ceny... jeee, to ale nebudou bonusovy ceny... je to trochu jak na piskovisti
Memphis: no jo, ale zase soutěžit jen tak o nic, to je prostě... o ničem :-))
Deimos: Heh, demotivující? Říkáš si: "Jako šel bych do toho, ale ten Polda tam mě nehorázně štve, tak na to kašlu."?:) Pořád hru můžeš někomu (třeba mladšího věku, který moc neřeší tyhle "už jsem velkej, hra je pod moji úroveň a demotivuje mě nadále existovat" záležitosti ;)) darovat a udělat mu radost. Ale nikomu Poldy nevnucujeme, stačí při vyhodnocení zaslat poznámku, že ho nechcete. :D
To MCZ: Na tom něco bude. Čtyřku mám, dohrál jsem, pětku mám, chystám se na ni. Takže tu cenu přenechám někomu kdo o ty hry má zájem. Takže ano, je to demotivující :-), ale nelze se trefit každému do vkusu.
musa: ok, já jsem to pořádně nečetl. V komentářích se rozepisuju dost, nevím jestli kvalitně, ale rozhodně nepíšu komenty typu:

Dobrá hra, přejel jsem ji.

Takovým dávám mínusy.
vysledky etapy se zverejnuji az na konci tydne po jejim skonceni, jak je popsano vyse. zduraznuji, ze na umisteni nema vliv jen pocet komentaru, ale spise jejich kvalita.
Dá se zjistit momentální umístění v soutěži? Na noční jsem celkem zamakal a napsal asi 20 komentářů, tak by mě zajímalo jestli má někdo víc :)
kdepak, motivace... ctverka je nejpodarenejsi dil serie, ktera ma sve kavlity a nepodarenou petkou muzes nekoho potrestat - oblibeny "nevhodny darek" :)
Mě by zajímalo, zda má ten Polda působit jako demotivace :-). Je to sice vedlejší cena, ale stejně...
no ja u tech zbylych 234 vetsinou nevim co bych naspal aby to melo smysl, nebo si na ty hry treba ani poradne nepamatuju :) a jako jo, sere me docela ze ta soutez je az ted, kdyz mam asi nejvic plusu tady O:-) Nahod ps3. subdomenu at muzu neco napsat O;-)
Ale kdeže, však se podívej, kdo má nejvíce komentářů a jaký je to počet. Nikdo zatím nekomentoval všechny hry co hrál a prostoru je dostatek. Ohledně toho fejku, absolutně nechápu jeho smysl. Založit si falešný účet jen proto, abych mohl kvalitně okomentovat desítky her, které už jsem jednou komentoval, s vědomím, že s tímto falešným účtem budu muset soutěžit i další kola, aby to k něčemu bylo, už není ani hloupost, to je sebemrskačství.
Memphis: Aha takže tady zavládne teď Fejkiáda :-) Mě se to netýka ja tu jsem nový ( pár dnů ) Ale co ti chudáci co napsali už desítky komentářů. Založí si fejka a jedou na novo...
Vyrida: Ne, pouze nově přidané od půlnoci, výchozí bod je pro všechny stejný...;)
Takže komentáře které jsou a byly napsané před touto hodinou H se počítat nebudou? :-) A co když je budu šikovně editovat ( změním, přidam par vět ) ;-) Budou potom započitány nebo ne?
Paráda, jen jsem původně zamýšlel psát komentáře pouze k aktuálně dohraným hrám :-) No nějak to budu muset rozseknout. Škoda, že teď máme v obchodě před vánocema, dokázal bych tu strávit celý dny .-)
Konečně mě něco dokope sem napsat hromadu komentů :-D Hoodně dobrej nápad ;)