Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Skybox Labs

Kanada
Založeno 2011
Společnost byla založena v kanadském Burnaby (Britská Kolumbie) v roce 2011 několika veterány herního průmyslu, dříve pracujícími na vedoucích místech mj. například v Electronic Arts.

Studio vyvíjí hry jak pro PC, tak pro konzole a mobilní zařízení. Pozornosti se studiu v letech 2013 a 2014 dostalo především díky spolupráci s vydavatelskou divizí Microsoft Studios (bývalým Microsoft Game Studios), pro kterou upravilo a funkčně a graficky zmodernizovalo starší herní značky: Age of Empires II HD: The Forgotten, Age of Mythology: Extended Edition nebo Rise of Nations: Extended Edition.

V současnosti studio v tichosti pracuje pro Microsoft Studios na sandboxovém "game makeru" Project Spark pro konzole, Windows 8 a mobilní platformy. Hra by přitom měla umožňovat vytváření vlastních herních světů, herních principů a jejich částí, stejně jako sdílení těch již vytvořených mezi hráči samotnými. K ohlášení projektu došlo na herní výstavě a konferenci E3 2014.

Nejlépe hodnocené hry