Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

Far Cry 4

  • PC 50
Díky Ubisofte. Po vydání čekám jenom dva týdny na update, aby hra vůbec šla spustit na dvoujádrech. Po vcelku přijatelném úvodu do příběhu pro AA+ tituly celou hru čekám na alespoň něco srovnatelného s Far Cry 3. Nic nepřichází. Hra mě tlačí stálé do té samé stereotypní činnosti, stereotypní prostředí, stereotypní questy, dokonce vymazali i ty dobré prvky z předchozích dílů. A tak čekám, snad to zachrání ten Ubisoftem slíben famózní konec. Tak čekám, čekám a objeví se titulky. Hm, tak tady je asi něco špatně.
Ještě bych chtěl dodat že na hru jako celek neplivu, ale mám s tím stejný problém jako třeba s letošním Assassin's Creed. Nic nepřinášející dukáty do ubisoftí kasičky.

Pro: To co zbylo z předchozích dílů

Proti: Konec příběhu, stereotyp, stereotyp, stereotyp

-1 +5 −6

Minecraft

  • PC 90
Minecraft jsem začal hrát ještě v alfě kdy ho u nás skoro ještě nikdo neznal a to jenom díky youtuberovi který se jmenuje PaulSoaresJr. A říkal jsem si, co to je za grafiku jak to někdo může hrát? Ale začal jsem, široko daleko žádnej server a byla to suprová chvilková záležitost. Pak to Mojang vylepšoval, vylepšoval, bylo to stále lepší a lepší, více možností, multiplayer najednou hráli všichni. Zvyknul jsem si sice na původní grafiku a ta novější mi nepřišla jako ten originál ale bylo to celkem jenom o zvyku. Ale pak zhruba kolem vydání plné verze přišel nový generator země, přišli vesnice, pralesy, podzemní chrámy a bůhví co ještě. To prostě není ten pravý MINECRAFT! Ale jsem celkem rád že to tak přišlo, neodsuzuju ty kterým se to líbí a vzhledem k tomu, jak dlouho se u toho dá sežrat času (WoWko je proti tomu chvilková záležitost) jsem vysvobozen. Byly to dobrý časy a přeju vám hodně dia ať už konečné můžete Ride a Pig! :D

Pro: komunita, volný svět, kreativní prostředí

Proti: Doba hraní, přehršel updatů

+12 +13 −1

Euro Truck Simulator 2

  • PC 90
Spíše Deutsche Truck Simulator 2. Velice mi tam chyběla větší interakce s ostatními řidiči (nešlo ani podrobnější zadávání zakázek všechno řídí UI a ani žádné radiové spojení jako v Haulinu) a mohli tam snad dát víc zemí poláci neměli ani hlavní město a milovníci simulátorů slovinci a chorvati nic!

Pro: Grafika, Hratelnost

Proti: Ty detaily mě ubíjej!

+7

TOCA Race Driver

Richard Burns Rally

  • PC 100
Když mi bylo asi 9-11 let tak jsem dostal RBR jako dárek k narozeninám, protože jsem rád hrál Colina a i další hry. Vůbec jsem o tom nic nevěděl, a po zdlouhavé instalaci (4CD) jsem to zapnul a začal jsem tutorialem. Vůbec mě to nebavilo, nedalo se to ovládat a tak jsem to úspěšně odinstaloval a někam zahodil. A asi po 3 letech jsem viděl nějaké videa a narazil jsem na stránku rbr.onlineracing.cz a zjistil jsem že to má obrovskou komunitu a že na tom asi něco bude. Někde sem to vyhrabal a stáhnul jsem si Online Plugin a tratě z rbr.onlineracing.cz. CZ tratě mají super atmosféru! Jako bych tam fakt byl !

Pro: Komunita co děla České tratě podle reálné předlohy, jejich smysl pro detail, skvělá atmosféra CZ tratí

Proti: Všichni koho znám se poprvé vybourali v první zatáčce, Volant je nutností, Bez nových tratí, módů to je uplně jiná hra

+3 +7 −4