Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

< >

Far Cry: New Dawn

  • PC 80
Super rozšíření příběhu předchozího pátého dílu. Potěšili mě likvidace z krytu pomocí nože na více způsobu,protože lámání vazu v minulém díle furt dokola bylo trapné. Spolubojovníci jsou taky mnohem lepší. Novinkou je upgradování budov a základny. Zbraně taky super zvláště těžké německé MG z ww2. K hlavním zaporáckým pizdám jsem si vybudoval nenávist okamžitě a na konci si je náležitě vychutnal. Vegetace a zvěř je moc hezká. Na boční mise ( hledání přehrávačů, fotek,pokladů a plnění expedic) nemám čas protože mi není už 17,ale jsem fofr od rodiny. Far cry je Far cry a jinej už asi nebude,ale jistota je jistota a nezklame.

Pro: Jako vždy příběh,prostředí a volnost.

Proti: Málo novinek. žádné viditelné poškození mrtvých nepřátel.

+21

The Vanishing of Ethan Carter

  • PC 70
No musím říct,že jsem čekal mnohem víc. Užasné prostředí se super grafikou a velkou volností pohybu působí spíše jako simulator procházky přírodou. Pokud se o hru jedná je tam pár hádanek s krátkým příběhem.Hra se dá dohrát za hodinu a půl,ale pokud se zaseknete mužete bloudit krásnou přirodou hodiny bez jakéhokoliv posunu ve hře. A když už neco najdete může se stát,že nebudete vůbec vědět co po vás hra chce.
Jak jsem psal na začátku čekal jsem mnohem víc a to hlavně od příběhu. Také se hra nazývá horrorovou což teda nevím,nevím,horrorovej moment tam byl jenom jeden,spíše bych to nazval thrillerem.
Zhodnotil bych to asi tak,jako by jste byl celou noc v posteli s užasně vyvinutou sexbombou,ale za celou dobu by jste si jenom sáhnul na prsa.

Pro: Užasná grafika a volnost pohybu

Proti: Krátký příběh a málo herních prvků.

+10 +11 −1

Outlast: Whistleblower

  • PC 90
Sadistická jízda pokračuje.A to ve velkém. Hra je doplněna o to co jí chybělo - láska a perverzitky,ale pokud na to zareagujete tak jako jeden pacient v komůrce plné zohavených zbytků těl tak nějakou léčebnu vyhledejte. DLC výborně vysvětlí příběh a ukáže jak vznikal nový interiér chodeb. Dále nám v plné kráse předvede jak láska prochází žaludkem. Filmy kde vězni ovládnou vězení ukazují surovou brutalitu,ale co když sanatorium ovládnou ti nejhorší perverzní,sadistický uchylové? To nikde neuvidíte,ale zde v plné parádě. Jelikož máte na sobě oblečení pacienta tak vás ostatní berou za svého a občas vás přizvou ke svím orgiím. Ovšem někteří chtějí intimčo a nelibě nesou pokud je vyrušíte.Pak tu máme hlavní prasáky kteří vás nahání a to že vás hned zabijou je to nejlepší co od nich můžete očekávat. Hrajete za jednoho z programátorů oné společnosti co si z tohodle blázince udělala pokusnou laboratoř a jste to právě vy kdo dal echo novináři z původního Outlastu jelikož poslední práce vás trochu rozhodila.

Pro: Vysvětlení a doplnění příběhu.

Proti: Zamyšlení nad tím jestli jste normální když hrajete něco tak šíleně úchylného.

+9

Outlast

  • PC 90
Amnesia překonána! A to o parník! Tedy co se děsu týká.Hororové hry miluju a pokud má být dobrá strach a děs musí být takový aby jste na něj jen tak nezapomněli. Už je to hodně dávno co jsem hrál Resident evila a Silent hill a na lekačky co jsem zažil při hraní jsem do teď nezapomněl a asi nikdy nezapomenu. Bohužel toto nemůžu říct o do nebe vynašené Amnesii na kterou jsem po dohrání brzy zapomněl. Prostě jako jo bál jsem se ,ale nezdílím ten názor,že jde o vrchol ledovce. Třeba titul Call of Culthu se mi vryl pod kůži navždy,ALE OUTLAST ten se mi vryl pod kůži jak jehla heráku. To co jsem žažil v Kanadském blázinci to mě fakt dostalo. Bezmocnost hlavního hrdiny pohybujícího se po sanatoriu plného volně pohybujících se psychopatů kdy nikdy nevíte kdy mu rupne v hlavě a využije vás ke své odporné úchylce. Jste novinář který na udání jede do sanatoria prošetřit hrůzné pokusy na pacientech. Ale příběh plný sadistických ,perverzních,úchylných prasečin ho poznamená do konce života a mě také. Toto je vrchol hororového ledovce.

Pro: Totální a stálá atmosféra strachu,bezmoci a pocitu že vás někdo znásilní nožem a to v lepším případě.

Proti: Možná lineární průchod hrou, ale pro někoho je to výhoda že muže z toho pekla utéct dříve

+11