Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Chip 'N Dale Rescue Rangers 2

  • PC 80
Pokračování dobrodružství Rychlé roty je zhruba na úrovni prvního dílu. Příběh navazuje a opět se vystřídá řada různorodých lokací. Fat Cat se po útěku z vězení vrací na scénu a chce si vyřídit účty s našimi hrdiny. Stejně jako předchozí dvě hry kolekce, klade i tato o něco více důrazu na příběh. Stále jde o jednoduché vyprávění, ale už je ho prostě přítomno více. Jednotlivé úrovně jsou podobné jak rozsahem, tak obtížností. Výraznou proměnu prodělali souboje s bossy, jsou mnohem propracovanější a zajímavější, často také obtížnější. Ani při opakování není možné postupovat moc rychle, obvykle je nutné čekat na výskyt prostředku, kterým jim způsobíte poškození.

Úrovně jsou o něco povedenější než v jedničce, především ty tři před koncem, které lze hrát v libovolném pořadí. Ačkoliv jde o nejnovější hru v Disney Afternoon Collection tak technické zpracování nedosahuje na DuckTales 2. Na rozdíl od jedničky jsme také vyzkoušely hru pro dva a rozhodně musím tento režim doporučit. Spoluhráči si mohou dost pomáhat a díky možnosti záchrany druhého je obtížnost výrazně nižší. Zatím jsme odehráli pouze první tři úrovně, ale určitě hru dokončíme a možná se tak vrátíme i k prvnímu dílu. Jednu připomínku bych ale měl. Zvykl jsem si celou kolekci hrát na klávesnici, ale kooperaci nelze ovládat kombinací klávesnice a myš, jsou nutné dva ovladače. Není to velký problém, ale pokud jste zvyklí na něco jiného, je to nepříjemné. Celkově jde opět o povedenou plošinovku, která je povinností pro všechny fanoušky jedničky.
+21