Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

Karmaflow: The Rock Opera Videogame

  • PC 75
Hratelností se jedná spíše o průměrný titul, nicméně hudební provedení to zachraňuje... a právě o tom to celé je. Pokud máte rádi metalovou hudbu a chcete zároveň odpočinkovou hru, Karmaflow vás potěší.
+7

Eternal Eden

  • PC 80
Když byste mluvili o remakovém 2D RPG, které vám bude připomínat Final Fantasy, nejspíše budete mluvit právě o Eternal Eden. Tato hra je první PC počin od týmu Blossomsoft, který se jednoznačně povedl. Příběh je rozsáhlý a poměrně zamotaný, přináší s sebou 15 hodin skvělé zábavy a několik dalších hodin různými sidequesty (Turtle Hunting a Bounty Hunting). Eternal Eden je u mě rozhodně excelentní 2D RPG, které si ještě jednou někdy zopakuji... jen mi zde chybí možnost výběru postavy, všechno je prostě o předurčeném osudu.
+2

S4 League

  • PC 60
S4 League je jedna z klasických free online her, kde pro speciální obsah musíte zaplatit nějakou tu korunu. Osobně ale jsem nic neplatil a přesto jsem se u této FPS s menšími RPG prvky velmi dobře zabavil. Hra nabízí dva módy DeathMatch a TouchDown, z kterých je podle mě zábavnější klasičtější DeathMatch. Ve výsledku dávám 60%, hra časem většinu omrzí a zatím jsem neviděl žádného hráče, který by dosáhl 100tého levelu, čímž by získal titul S4...
+6

Restricted Area

  • PC 45
Hra Restricted Area mě zprvu rozhodně zaujala, přecijen sci-fi diablovku nenajdete za každým rohem. Po startu vidím mírně depresivnější grafiku plnou temnoty, která se mi ale líbí a tak trochu připomíná Alien Shootera. Solidní je i rozsáhlost equipu a nepřátel, kde ale některé odradí mírně vyšší obtížnost. Rozhodně by to byl pro mne titul zábavný, jenomže když jsem chtěl se spolužákem si zkusit i kooperaci ve dvou, objevil jsem obrovskou zbugovanost. Bohužel, bugy a občasná nuda se už po hodině dostavují a hráče tak hra začíná odrazovat... od té doby, co jsem měl zhnusený pocit z multiplayeru (a to samozřejmě nebyla nijak mnou upravená, měl jsem originální verzi vydanou v časopisu SCORE), jsem jednoduše Restricted Areu smazal a nejspíš se k ní již nebudu vracet... nemám k tomu důvod. Ve výsledku je pro mě Restricted Area průměrnou hrou, která mi po poměrně krátké doba přišla nudná, stereotypní a místy zbugovaná.
+8

Polda, aneb s poctivostí nejdřív pojdeš

  • PC 95
Polda je adventura, která se mě již po několika dnech vydání uchytila a dodnes nepustila. Je to pro mě klasika, která nemůže přestat bavit. Pěkné grafické a zvukové prostředí, z kterého se vám nejvíce bude líbit propracovaný český dabing, který je zapózován do skvělého humorného příběhu. Polda je pro mě nejlepší česká adventura, která vsází na humor... doporučuji každému.
+8 +9 −1

Feeding Frenzy

  • PC 85
Feeding Frenzy je jedna z prvních indie her, kterou jsem bral tak nějak vážně a dohrál ji. Požírání ve stylu "větší sežere menšího, aby byl ještě větší" zde tvoří obrovskou zábavu, která jen tak lehce nepřestane bavit.
+3

Ricochet Infinity

  • PC 95
Ricochet Infinity je snad nejlepší arkanoid, co jsem kdy hrál. Nabízí kolem stovky různorodých úrovní, poté i další tisíce uživatelských na internetu. Pokud chcete arkanoid, který vám vydrží velmi dlouho, rozhodně sáhněte po Ricochetu, nebudete litovat.

Pro: Velký počet úrovní, rozsáhlost, různorodá grafika, kostky, co se hýbou

Proti: Zelený ufon, co vás stále sleduje (brrr, nemám ho rád .)), Pro někoho časem stereotypní a nudné

+6