S4 League

2008

freeware

S4 League je korejská free online akce, kde proti sobě ve virtuálním světě týmy bojují v režimu DeathMatch a TouchDown (obdoba Capture the Flag). Nabízí i malý přísun RPG prvků, zbraně si každý hráč vybírá před bojem. Velkou výhodou S4 League je nízká hardwarová náročnost, díky které rozjedete tento titul na hodně PC sestavách.

Celá hra se nese trochu v manga stylu (postavy jsou inspirované hudební korejskou sérií DJMAX) a kromě klasických střelných zbraní se ve hře nachází i několik druhů mečů. Svou vlastní postavu si přitom lze různě upravovat pomocí získávaného oblečení, které po vzoru RPG her upravují schopnosti postav.

S4 League je jedna z klasických free online her, kde pro speciální obsah musíte zaplatit nějakou tu korunu. Osobně ale jsem nic neplatil a přesto jsem se u této FPS s menšími RPG prvky velmi dobře zabavil. Hra nabízí dva módy DeathMatch a TouchDown, z kterých je podle mě zábavnější klasičtější DeathMatch. Ve výsledku dávám 60%, hra časem většinu omrzí a zatím jsem neviděl žádného hráče, který by dosáhl 100tého levelu, čímž by získal titul S4...