Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Eru

Eru

Jaroslav Petráš • 33 let • HP NonStop technik • Ostrava (ČR - kraj Moravskoslezský)

Komentář

Přejít na komentáře

King's Bounty: Dark Side Cookies

  • PC 75
Herní výzva 2017: "Zapomenutý kousek"

Mno, spíše odkládaný. A i to je trochu složitější. Původně jsem do výzvy chtěl zařadit "základní hru", jelikož se snažím zařazovat i delší tituly, ale na 100 % nesplňovala podmínku: "ještě NIKDY jste ji nehráli". A to proto, že asi 1-2 hodiny jsem již dříve odehrál, ale pak jsem se rozhodl nejprve odehrát Ice and Fire, počkat na češtinu a dokoupit Cookies.

Suma sumárum, ve výzvě sice mám velmi krátké DLC, ale nikdy jsem ho předtím nehrál a pro jeho odehrání jsem musel strávit desítky hodin v Dark Side.


Když pominu nějaké nedůležité předměty a jednotky, klíčovým přidaným obsahem jsou dva nové ostrovy. A přestože by se dalo říci, že jsou vytrženy za základní hry, působí, jako by je dělal někdo jiný. Ale nebojte o vágně zadané úkoly nepřijdete.

Ostrov vikingů je opticky velmi pěkný, ale také velmi krátký. Je to také jediné místo, kde je s Vikingy možné bojovat nebo je koupit. Což je trochu krok zpět, jelikož ve Warriors of the North, hráli hlavní roli. Dějová linka začíná pátráním po bájném pokladu a končí pátráním po vhodné manželce pro vikingského krále.

Ostrov amazonek je stylizován do pouštního prostředí a představí se na něm nová stejnojmenná jednotka, již není radno podceňovat. Hlavní linka začíná variací Trojské války a končí hledáním vhodného manžela pro vůdkyni amazonek.

Pro: odlehčenejší a vtipnější

Proti: krátké

+11 +12 −1