Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Zup! 6

30
2 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > logický rychlík *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
19.09.2017 PC
Vývojáři:
Quiet River
Zup!6 je už šiestym pokračovaním série logických hier Zup!, v ktorom ide o klikanie na červenú kocku s cieľom dostať modrú guličku na zelenú plošinu a tak si odomknúť postup do ďalšieho levelu. Po grafickej stránke sa hra už tradične nezmenila a jej dohranie vám zaberie približne jednu hodinu.

Ako aj v predchádzajúcich dieloch, i tu sa nachádza viac než 60 úrovní a je tu možnosť získať až 2448 achievementov.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 30
Po dokončení prvního dílu Zup! jsem chtěl zkusit i jiný díl. Ne, že by mě hra nějak zvlášť bavila (ostatně můj komentář je dostupný zde), ale byl jsem zvědav, jestli se hratelnost a nápad někam posunul. Záměrně jsem tedy nesáhl po druhém dílu, ale rovnou jsem skočil k šestce. Změnilo se něco? Ale ano - nyní můžete získat přibližně 20x více achievementů. V praxi to vypadá tak, že za každý splněný level vám přistane jeden achievement, avšak ve více barevných provedeních. Jinak by se dalo říct, že je vše při starém. Ale vlastně si na jednu věc vzpomínám! V tomhle díle se nachází i portály tolik známé ze hry Portal a Portal 2. Zajímavé osvěžení, ale kde není GLaDOS, tam ani portály nepomohou :-)

Pro: 2448 achievementů (skoro) zadarmo, není nutnost hrát předchozí díly (vlastně se to ani nedoporučuje)

Proti: 2448 (naprosto nudných) achievementů zadarmo, nuda a stereotyp

+7