UGRAGRA: Hnedka jak začíná záhrobí tam máš popelnici a v ní ty peníze jsou.
Dát v jakémkoliv "stánku" 5000 smrťáků. Pokud je nemáš, tak jsou hned ze startu v koši
Jak mám dát úplatek v záhrobí, jak je tam pár kadibudek a chtěj po mě furt lejstra, až cardovi dojde trpělivost? v inventáři prachy nemám
Koukl jsem do návodu jak to s těma závodama traktorů je a nestačim se divit, co to zase jednou vývojáři vymysleli za píčovinu. Bohužel jsem to musel loadnout a hrát celou kapitolu a půl znova, protože bych jinak hru nedokončil...
Super no, tak jsem s vypětím všech sil zajel závod za nějakejch 207 sekund a ti pošuci mi řekli, že taliáni to zase zajeli rychlejc. Končí to vůbec někdy, nebo to budou navyšovat donekonečna?
Já ted jedu závod traktorů. Napoprvý by to byla ještě celkem sranda, ale když mě nutí to zajet 3x, navíc vždy musim o 4 sekundy překonat svůj vlastní čas? wtf? bohužel jsem to napodruhý zajel téměř na maximum a ted to prostě rychlejc zajet nejde.

Jinak ten dabing je celkem hrůza, jak řiká pooky, jedinej kdo tam za něco stojí je Carda.
Ta hra je fakt slabá, za tu dvacku jsem si radši měl koupit cheeseburger v burger kingovi :(
Dohráno. Nízká hodnocení vůbec nechápu, ale asi s tím nic nenadělám. Pokud se někomu nelíbí ovládání, tak to chápu, taky jsem si na něj trošku poznadával, i když je fajn. Kamera trochu stojí za prd, ale je to tak udělané, aby hra nebyla vyloženě lehká a je udělána jako staré stylové hry - Crash bandicoot ( nebo jak se to píše ), takže blbá kamera se dá pochopit a je tam dána takhle vědomě, ale mladší hráči si na tohle asi nezvyknou. Já na tomhle vyrůstal u svých kamarádů na PS1.

Jinak hra je dělána také jako animovaná komedie a plní svůj účel na 100%.
Tohle je stylová akční adventura. Nechápu vaše nízké hodnocení, pro mě je tahle hra lepší i než Polda. Už dlouho jsem se u žádné hry tolik nebavil. Jediné co mě trápí je občasné blbnutí zvuku.

Jinak jsem se hodně držel, abych nedal Dinesovi minus za ten komentář :-) Na druhou stranu se vážně jedná o vtipnou komedii a adventurní prvky tu jsou asi jako u Dreamfallu. Vtipu je tu dost, grafika je stylová a ovládání stojí za prd, ale správný hráč to musí umět ovládat a za chvíli si na to zvyknout ( otázka patnácti minut ).